دستگیری سه قاچاقچی حرفه ای بایک تن و 402 کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
دستگیری سه قاچاقچی حرفه ای بایک تن و 402 کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ماموران انتظامی این استان سه قاچاقچی حرفه ای را به همراه یک تن و 402 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان های مهرستان، سیب سوران و خاش دستگیر کردند.

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: ماموران انتظامی این استان سه قاچاقچی حرفه ای را به همراه یک تن و 402 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان های مهرستان، سیب سوران و خاش دستگیر کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار حسین رحیمی روز چهارشنبه با تشریح عملیات های انجام شده در این زمینه افزود: ماموران انتظامی یک باند بزرگ را که با خودروهای تیزرو قصد جابه جایی مقادیر زیادی مواد مخدر در راه های فرعی مهرستان را داشتند، شناسایی کردند.
وی ادامه داد: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی، روز گذشته (سه شنبه) یگان های عملیاتی پلیس 2 دستگاه خودرو پژو متعلق به اعضای این باند را شناسایی و به طور نامحسوس زیرنظر قرار دادند.
رحیمی گفت: قاچاقچیان پس از ورود به منطقه کمین و مشاهده یگان های عملیاتی پلیس، با تغییر مسیر و تیراندازی به سمت ماموران قصد فرار از منطقه را داشتند که ماموران پس از هدف قراردادن لاستیک های این خودروها، ضمن دستگیری 2 قاچاقچی مسلح که در درگیری مجروح شده بودند، 788 کیلوگرم تریاک، 26 کیلوگرم هروئین و 24 کیلوگرم حشیش را به همراه 2 قبضه سلاح، یک قبضه آرپی جی، 2 گلوله و 9 خرج مربوطه کشف کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به شناسایی یک باند دیگر که با استفاده از خودرو های سنگین اقدام به جا به جایی مواد مخدر می کردند، گفت: در این عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی خراسان رضوی و فرماندهی انتظامی غرب تهران با شناسایی و توقیف یک دستگاه کامیون در زاهدان در بازرسی آن 564 کیلوگرم تریاک کشف و یک قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.
دستگیری سه قاچاقچی حرفه ای بایک تن و 402 کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان
jkkjkjkjkj