23 نفر در سوانح مختلف از سوی هلال احمر سمنان امدادرسانی شدند

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
23 نفر در سوانح مختلف از سوی هلال احمر سمنان امدادرسانی شدند

سمنان- ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال استان سمنان گفت: امدادگران هلال احمر به 23 نفر در عملیات های امدارسانی به سوانح جاده ای، اسکان مسافران بین راهی و آواربرداری، خدمت رسانی کردند.

سمنان- ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال استان سمنان گفت: امدادگران هلال احمر به 23 نفر در عملیات های امدارسانی به سوانح جاده ای، اسکان مسافران بین راهی و آواربرداری، خدمت رسانی کردند. علی یحیایی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا، افزود: به آسیب دیدگان 16 مورد حادثه از 18 تا 22 دی 95 از سوی امدادگران هلال احمر خدمت رسانی شد.
وی خاطرنشان کرد: سه سانحه رانندگی در جاده های استان سمنان منجر به مجروحیت هشت نفر شد که با حضور امدادگان به مراکز درمانی انتقال یافتند.
یحیایی با اشاره به 2 مورد اسکان مسافران سوانح توسط امدادگران هلال احمر استان سمنان، گفت: با حضور به موقع امداگران در 10 حادثه شهری به 12 نفر امدادرسانی شد که با آمبولانس به مرکز درمانی انتقال داده شدند.
وی تصریح کرد: حادثه ای روز سه شنبه 21 دی 95 در بلوار 17 شهریور مهدیشهر اتفاق افتاد که در آن یک کاگر ایرانی که در حال تخریب ساختمان قدیمی بود، زیرآوار جان خود را از دست داد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال استان سمنان گفت: این عملیات ها با 53 نفر روز نیرو و پنج دستگاه آمبولانس اجرا شد.
12 پایگاه های امداد و نجات در استان سمنان وجود دارد که بیش از 60 امدادگر هلال احمر در این پایگاه ها خدمت رسانی می کنند.
23 نفر در سوانح مختلف از سوی هلال احمر سمنان امدادرسانی شدند