مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در ابرکوه برگزار شد

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در ابرکوه برگزار شد

یزد - ایرنا – مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان ، خانواده معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم شهرستان ابرکوه در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

یزد - ایرنا – مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان ، خانواده معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم شهرستان ابرکوه در مسجد جامع این شهر برگزار شد. به گزارش ایرنا رییس اداره تبلیغات اسلامی ابرکوه در این آیین که امام جمعه و فرماندار نیز حضور داشتند با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: علما راهنمای توفیقات مردم جامعه بوده وهستند ودراین راه مردم را به راه راست هدایت می کنند.
حجت‌الاسلام کاظم دشت آبادی اظهارکرد: حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی بعنوان سرباز فداکار اسلام وانقلاب ، در قول وعمل از ولایت پیروی می کرد.
وی بابیان اینکه وحدت جامعه برای این عالم وارسته بسیار مهم بود و خناسان می خواستند با حرفهایی دراین کشور اختلاف بیندازنند خاطرنشان کرد: اما آیت الله هاشمی رفسنجانی با درایتی که داشت دست از ولایت تا آخرحیات زندگی خود برنداشت.
رییس اداره تبلیغات اسلامی ابرکوه تصریح کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی نخستین حکم مسئولیت اجرایی کشور (ریاست جمهوری ) و مجمع تشخیص مصلحت نظام را از ولایت گرفت و دراین راه تا آخر به نحو احسن انجام وظیفه کرد.
دراین آیین یکی از مداحان اهل بیت (ع) در سوگ ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی به مدیحه سرایی پرداخت.
شهرستان ابرکوه با 50 هزار نفر جمعیت در 140کیلومتری جنوب غربی یزد واقع است.
خبرنگار: کارگر ابرقوئی** انتشار: فلاح
مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در ابرکوه برگزار شد
jkkjkjkjkj