‏‫قائم مقام وزیرخارجه کویت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
‏‫قائم مقام وزیرخارجه کویت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت

تهران-ایرنا- قائم مقام و معاون وزیرامورخارجه کویت روز چهارشنبه با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران دفتر یادبود ترحیم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را امضا کرده و درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

تهران-ایرنا- قائم مقام و معاون وزیرامورخارجه کویت روز چهارشنبه با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران دفتر یادبود ترحیم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را امضا کرده و درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت. به گزارش ایرنا، خالد الجارالله قائم قام وزیرخارجه کویت و شیخ احمدناصر المحمد الصباح معاون امور دفتری و اداری معاون اول نخست وزیر و وزیرامورخارجه کویت با دکتر علیرضا عنایتی سفیر جمهوری اسلامی ایران دیدار و ضمن عرض تسلیت و طلب رحمت و غفران الهی برای آن فقید عزیز و آرزوی صبر برای خانواده داغدار ایشان، برای دولت و ملت ایران آرزوی ثبات و عزت کردند.
روزگذشته نیز شیخ علی الجراح معاون وزیر امور دیوان امیری کویت به عنوان نماینده ویژه امیر این کشور جهت ابراز همدردی و تسلیت و شرکت در آیین های ویژه ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام و رهبری، کویت را به مقصد تهران ترک کرد.
همچنین سفرا و شخصیت های محلی از جمله اعضای گروه دوستی ایران و کویت با حضور در سفارت نسبت به این شخصیت فقید ادای احترام کردند.
درهمین رابطه تعداد زیادی از ایرانیان مقیم کویت نیز با ارسال پیام هایی، درگذشت این شخصیت دلسوز انقلاب را تسلیت گفتند.
آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام شامگاه یکشنبه (19 دی) به علت عارضه قلبی دعوت حق را لبیک گفت.
‏‫قائم مقام وزیرخارجه کویت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت