محافل مختلف آذربایجان درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
محافل مختلف آذربایجان درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند

باکو – ایرنا – نمایندگان مخافل سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی جمهوری آذربایجان روز چهارشنبه و در دومین روز مراسم امضای دفتر یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در محل سفارت کشورمان در باکو حاضر شده و درگذشت ایشان را تسلیت گفتند .

باکو – ایرنا – نمایندگان مخافل سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی جمهوری آذربایجان روز چهارشنبه و در دومین روز مراسم امضای دفتر یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در محل سفارت کشورمان در باکو حاضر شده و درگذشت ایشان را تسلیت گفتند . به گزارش ایرنا ، شاهین مصطفی اف وزیر اقتصاد و رییس آذری کمیسیون مشترک همکاری های افتصادی جمهوری آذربایجان و ایران با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران و امضای دفتر یادبود به مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی ادای احترام کرد .
وی طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت ، آن مرحوم نقش بزرگی در توسعه مناسبات ایران و جمهوری آذربایجان داشت و دولت آذربایجان همواره قدردان آن شخصیت خواهد بود .
وی همجنین با اشاره به برنامه های آتی همکاری فیمابین ایران و جمهوری آذربایجان در باره سفر قریب الوقوع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشورمان به باکو خبر داد .
به گفته شاهین مصطفی اف در سفر علی ربیعی قرار است مراسم کلنگ زنی کارخانه تولید دارو توسط جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان کلنگ برگزار شود .
الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان روز گذشته (سه شنبه) و در اولین روز مراسم امضای دفتر یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در محل سفارت کشورمان در باکو حضور داشت و درگذشت ایشان را به دولت و مردم جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفت .
محافل مختلف آذربایجان درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند
jkkjkjkjkj