یک مسئول: نظارت مستمر بر بازار با هدف کنترل قیمت ها ضروری است

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
یک مسئول: نظارت مستمر بر بازار با هدف کنترل قیمت ها ضروری است

ایلام - ایرنا - معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار دهلران بر ضرورت نظارت مستمر بر بازار برای کنترل و ثبات قیمت ها تاکید کرد و گفت: متولیان باید تلاش کنند با نظارت مستمر زمینه ثبات قیمت ها و کنترل قیمت ها در بازار فراهم شود.

ایلام - ایرنا - معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار دهلران بر ضرورت نظارت مستمر بر بازار برای کنترل و ثبات قیمت ها تاکید کرد و گفت: متولیان باید تلاش کنند با نظارت مستمر زمینه ثبات قیمت ها و کنترل قیمت ها در بازار فراهم شود. به گزارش ایرنا، علی مجلسی روز چهارشنبه در نشست کمیته تنظیم بازار دهلران با اشاره به اقدامات دولت در حوزه تنظیم بازار اظهار کرد: امروز با برنامه های منسجم و هدفمند دولت شاهد ثبات قیمت ها در بازار هستیم.
وی افزود: مردم باید به سهولت به کالاهای اساسی و مورد نیاز خود در بازار دسترسی داشته باشند و این روند و ثبات قیمت ها در بازار با هدف رفاه حال مردم و رضایت مندی جامعه دنبال می شود.
مجلسی بر ضرورت رضایت مندی مردم از بازار تاکید کرد و یادآور شد: پرهیز از کم فروشی، گرانفروشی و تلاش برای رعایت انصاف و عدالت در فروش کالا توسط کسبه و بازاریان از دیگر موضوعاتی است که باید رعایت شود.
معاون فرماندار دهلران نظارت و کنترل بازار در هر صنف و رعایت حقوق مردم در بازار را از مهمترین اولویت ها دانست و تاکید کرد: اکنون با اجرای سیاست های دولت و همکاری مردم شاهد ثبات قیمت ها در بازار هستیم.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دهلران نیز در این نشست گفت: در 9 ماه گذشته یک هزار و 400 واحد صنفی در این شهرستان از سوی بازرسان تیم های نظایتی، بازرسی شدند.
احد احمدی با بیان اینکه در این بازرسی ها 106 واحد صنفی متخلف شناسایی و برای آنها تشکیل پرونده شد، ارزش ریالی این پرونده ها را 113 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: از این تعداد واحد متخلف، 27 پرونده مربوط به نانوایی ها و عمده تخلف آنها کم فروشی است.
یک مسئول: نظارت مستمر بر بازار با هدف کنترل قیمت ها ضروری است