Home

تأخیر در راه اندازی مرکز معاینه فنی خودرو پذیرفتنی نیست

اسدآباد - ایرنا - فرماندار اسدآباد وجود مرکز معاینه فنی خودرو را از نیازهای شهرستان اعلام کرد و گفت: تا خرداد سال آینده به شهرداری برای راه اندازی این مرکز فرصت داده می شود و تأخیر در آن پذیرفتنی نیست.

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
تأخیر در راه اندازی مرکز معاینه فنی خودرو پذیرفتنی نیست
به گزارش ایرنا حسین افشاری روز چهارشنبه در شورای ترافیک اسدآباد افزود: در صورتی که شهرداری تا موعد مقرر برای راه اندازی این مرکز اقدام نکند از بخش خصوصی در این قسمت استفاده خواهد شد.
وی تصریح کرد: روزانه در حدود 50 نفر از شهروندان برای معاینه فنی خودروهای خود به مرکز استان و یا شهرهای کنگاور و سنقر مراجعه می‌کنند که این امر زیبنده اسدآباد نیست .
افشاری با اشاره به کاهش درآمدهای شهرداری در سالهای اخیرگفت: این مرکز می تواند برای درآمدزایی شهرداری نیز مفید باشد و باید از این فرصت به خوبی استفاده کند.
فرماندار اسدآباد یادآور شد: همه کسانی که مسئولیت پذیرفته اند برای حل مشکل مردم باید دغدغه داشته باشند و با رفع موانع و مشکلات شهری زمینه آسایش و امنیت آنان را فراهم کنند.
افشاری بر ساماندهی تاکسی های روستایی نیز تأکید کرد و گفت: 30 دستگاه تاکسی علاوه بر مسافربرهای شخصی کار جابجایی مسافران از روستا به مرکز شهر را انجام می دهند.
وی در ادامه به فرسوده بودن ناوگان مسافربری اسدآباد اشاره کرد و افزود: 51 دستگاه مینی بوس کار جابجایی مسافر برون شهری را انجام می دهند که بیشتر آنها فرسوده و نیازمند نوسازی هستند.
فرماندار اسدآباد همچنین گفت: 156 دستگاه تاکسی درون شهری اسدآباد نیز آسیب دیده و فرسوده و به طور میانگین 14 سال عمر دارند که باید جایگزین شوند.
47 هزار خودروی سبک و 6هزار خودروی سنگین شامل تریلر و کامیون در اسدآباد وجود دارد.
شهرستان اسدآباد 110 هزار جمعیت دارد و در 45 کیلومتری همدان واقع شده است.
7527/2087
خبرنگار: زهرا زارعی** انتشار: زهرا پیرنیا