واکنش فدراسیون فوتبال به اظهارات علی دایی

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
واکنش فدراسیون فوتبال به اظهارات علی دایی

تهران - ایرنا - فدراسیون فوتبال در واکنش به اظهارات علی دایی سرمربی تیم فوتبال نفت تهران اعلام کرد که تمامی اعتراض ها باید به طور نوشتاری و از طریق مدیرعامل باشگاه های فوتبال به فدراسیون ارائه شود.

تهران - ایرنا - فدراسیون فوتبال در واکنش به اظهارات علی دایی سرمربی تیم فوتبال نفت تهران اعلام کرد که تمامی اعتراض ها باید به طور نوشتاری و از طریق مدیرعامل باشگاه های فوتبال به فدراسیون ارائه شود. به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، بدنبال مصاحبه علی دایی سرمربی باشگاه نفت تهران، امیرحسین حسینی رئیس روابط عمومی فدارسیون فوتبال گفت: نظارت بر بخش های مختلف در برگزاری مسابقات تنها از طریق سازمان لیگ و ارکان قضایی و بر اساس ضوابط و مقررات و گزارش ارسالی از سوی ناظر مسابقات انجام می شود.
وی افزود: با توجه به اینکه علی دایی در بخش هایی از مصاحبه خود عنوان داشته که باوجود پیگیری نتوانسته به مسئولان کمیته انضباطی دسترسی داشته باشد، احتمال دعوت مجدد وی برای رسیدگی کامل به موضوعات مطروحه وجود دارد.
علی دایی سرمربی تیم فوتبال نفت تهران امروز در مصاحبه ای گفته بود: کار رئیس فدراسیون فوتبال فقط نشستن پشت میز نیست؛ کمیته های فدراسیون تنها بدنبال محروم کردن من بوده‌اند.
حسینی ادامه داد: همان گونه که در آئین نامه رابطه لیگ و باشگاه ها تصریح شده، اعتراض باشگاه ها به تصمیم گیری های مختلف در سازمان لیگ و یا ارکان قضایی باید از طریق نامه و به صورت نوشتاری ارسال شود و نه از طریق مصاحبه یا از طریق رئیس فدراسیون چرا که تمامی ارکان فدراسیون برابر ضوابط و آئین نامه های خود فعالیت می کنند.
رئیس روابط عمومی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرده است که تاکنون هیچ اعتراض رسمی از سوی باشگاه نفت تهران و مدیرعامل آن به فدراسیون فوتبال ارائه نشده است.
وی گفت: در مصاحبه علی دایی مطالبی در خصوص کوتاهی برخی کمیته های فدراسیون عنوان شده که در صورت صحت آن، دستور لازم از سوی رئیس فدراسیون برای برخورد لازم با آن کمیته ها صادر شده است.
واکنش فدراسیون فوتبال به اظهارات علی دایی