برخورداری کارفرمایان خوش حساب در گیلان از بخشودگی جرایم

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
برخورداری کارفرمایان خوش حساب در گیلان از بخشودگی جرایم

رشت - ایرنا - رئیس روابط عمومی تامین اجتماعی استان گیلان گفت: کارفرمایان خوش حساب در گیلان از بخشودگی جرایم برخوردار می شوند.

رشت - ایرنا - رئیس روابط عمومی تامین اجتماعی استان گیلان گفت: کارفرمایان خوش حساب در گیلان از بخشودگی جرایم برخوردار می شوند. امیرضا زندی فر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کارفرمایان خوش حساب برای برخورداری از بخشودگی جرایم باید تا پایان اسفندماه با مراجعه به شعب تامین اجتماعی در سراسر استان گیلان نسبت به تعیین وضعیت شان اقدام کنند.
وی اظهار داشت: بخشنامه جدید بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب تسهیلاتی را برای آنان ایجاد کرده که از جمله می توان عدم نیاز به ضمانت نامه های بانکی را نام برد.
رئیس روابط عمومی تامین اجتماعی گیلان خاطر نشان کرد: کارفرمایان با مراجعه به شعب تامین اجتماعی در سراسر استان می توانند از تسهیلات جدید و شرایط برای پرداخت آگاه شوند.
وی یادآور شد: بخشودگی جرایم برای کارفرمایان در راستای تمدید بخشنامه بخشودگی سال 94 برای گروه های خاصی از واحدهای تولیدی صنعتی شامل مواجهه با بحران های ناشی از تغییر نرخ ارز، تحریم ها و غیره انجام می گیرد.
بر اساس آخرین آمار ، بیش از 30 هزار کارفرما در گیلان بیش از 350 میلیارد تومان بدهکارند. 27 شعبه تامین اجتماعی نیز در استان فعال است.
برخورداری کارفرمایان خوش حساب در گیلان از بخشودگی جرایم