سرمربی فوتبال نفت آبادان:فحاشی علیه بازیکن خودی غیر قابل باور است

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
سرمربی فوتبال نفت آبادان:فحاشی علیه بازیکن خودی غیر قابل باور است

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از پیروزی برابر صبای قم گفت:طی بازی امروز، سکوهای ورزشگاه علیه دروازه بان ما بود و این فحاشی علیه بازیکن خودی در آبادان باور کردنی نیست.

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از پیروزی برابر صبای قم گفت:طی بازی امروز، سکوهای ورزشگاه علیه دروازه بان ما بود و این فحاشی علیه بازیکن خودی در آبادان باور کردنی نیست. به گزارش ایرنا فیروز کریمی روز چهارشنبه در نشست خبری پس از بازی تیم های نفت آبادان و صبای قم در ورزشگاه تختی آبادان افزود: امروز سکوهای ورزشگاه تختی آبادان که جهنم زرد حریفان است هیچ جوی علیه حریف ایجاد نکرد و بر عکس این جو علیه بازیکن خودی رقم خورد.
وی اظهار داشت:بروز این اتفاقات بسیار عجیب است و در دنیای فوتبال نیز، بازیکنانی که محبوب هواداران نیستند اینگونه مورد فحاشی قرار نمی گیرند.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت:در نیمه دوم بازیکنان من قصد ورود به زمین را نداشتند زیرا روحیه آنها ضعیف شده بود ولی با پا درمیانی حاضر به حضور در میدان شدند.
کریمی با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان تیم صنعت نفت افزود: این بازی به لحاظ فنی قابل بررسی است زیرا بازیکنان نفت روی به بازی حساب شده آوردند.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت گفت: تیم نفت در این بازی برای نزدیک شدن به دروازه، بازی بی هدف نداشت و پیروزی امروز، حق تیم صنعت نفت بود زیرا بچه ها برای رسیدن به آن تلاش کردند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر امروز از هفته شانزدهم لیگ برتر موفق شد در ورزشگاه تختی آبادان با نتیجه 2 بر 1 میهمانش صبای قم را شکست داده و با 19 امتیاز به رده دهم جدول رده بندی صعود کند.کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.
سرمربی فوتبال نفت آبادان:فحاشی علیه بازیکن خودی غیر قابل باور است