Home

امام جمعه و استاندارزنجان از اقشار مختلف مردم جهت حضور درمراسم بزرگداشت آیت الله رفسنجانی دعوت کردند

زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان از اقشار مختلف مردم جهت حضور در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه اعظم زنجان دعوت کردند.

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
امام جمعه و استاندارزنجان از اقشار مختلف مردم جهت حضور درمراسم بزرگداشت آیت الله رفسنجانی دعوت کردند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، آیت الله علی خاتمی و اسدالله درویش امیری در اطلاعیه ای مشترک از اقشار مختلف مردم استان دعوت کردند به پاس قدردانی از یک عمر خدمت صادقانه و ایثارگرانه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی برای اسلام، ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی در مراسم یادبود و بزرگداشت ایشان حضوری پرشور داشته باشند.
ایشان در این اطلاعیه ضمن برشمردن خدمات فراوان و مجاهدت‌های بی بدیل آیت الله هاشمی رفسنجانی در جریان مبارزات انقلابی علیه رژیم پهلوی، دوران دفاع مقدس و رویدادهای گوناگون پس از انقلاب تاکنون، از اقشار مختلف مردم استان زنجان جهت حضور پرشور در مراسم یادبود و بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یاور امام و رهبری دعوت کردند.
ایشان همچنین بر ضرورت حضور گسترده مردم قدرشناس، فهیم و همیشه‌ درصحنه استان زنجان در مراسم یادبود این بزرگ‌مرد تاریخِ انقلاب و کشور تاکید نموده و تجلی حضور اقشار مختلف مردم را نماد بارز وحدت و همدلی در میان ملت انقلابی ایران برشمرده و در زمینه مأیوس کردن دشمنان انقلاب و نظام موثر دانستند.
گفتنی است بنابر اعلام ستاد برگزاری مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در استان زنجان، این مراسم روز پنجشنبه 23 دی ماه از ساعت 14:30 الی 16:30 در حسینیه اعظم زنجان برگزار خواهد شد.
سخنران این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید رضا اکرمی، مشاور رییس جمهوری و مسئول فرهنگی نهاد ریاست جمهوری، عضو جامعه روحانیت مبارز تهران و از یاران آیت الله هاشمی رفسنجانی در دوران مبارزات انقلابی علیه رژیم ستم‌شاهی می باشد.
6085
دریافت کننده خبر: رویا رفیعی