رویدادهای خبری امروز پنجشنبه 23 دی در استان کردستان

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵
رویدادهای خبری امروز پنجشنبه 23 دی در استان کردستان

سنندج- ایرنا- امروز پنجشنبه 23 دی چند رویداد در کردستان خبری می شود که نشست مشترک کانون های مرکز هم اندیشی توسعه استان یکی از این رویدادها است.

سنندج- ایرنا- امروز پنجشنبه 23 دی چند رویداد در کردستان خبری می شود که نشست مشترک کانون های مرکز هم اندیشی توسعه استان یکی از این رویدادها است. به گزارش ایرنا نشست مشترک کانون های مرکز هم اندیشی توسعه استان با موضوع کردستان در برنامه ششم توسعه امروز ساعت 9 صبح در سالن شهدای گمنام استانداری کردستان برگزار می شود.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33230105 و 33288683 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33288682 ارسال کنند.
خوانندگان عزیز همچنین می تواند این نوع برنامه های خود را از طریق ایدی تلگرامی ???? @masoudahmadi1979 ارسال کنند.
کانال تلگرامی خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کردستان (ایرنا) نیز به آدرس IRNASANANDAJ@ و اینستاگرام هم به ادرس IRNAKURD در دسترس است.
گزارش این رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کردستان (ایرنا) به ادرس http://www.irna.ir/kurdistan منتشر خواهد شد.
رویدادهای خبری امروز پنجشنبه 23 دی در استان کردستان