تیم فوتبال بعثت کرمانشاه با شهرداری اراک دیدار می کند

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵
تیم فوتبال بعثت کرمانشاه با شهرداری اراک دیدار می کند

کرمانشاه- ایرنا- تیم فوتبال بعثت کرمانشاه در چارچوب هفته هجدهم رقابت های لیگ دسته دو باشگاه های کشور در دیداری خانگی به مصاف شهرداری اراک می رود.

کرمانشاه- ایرنا- تیم فوتبال بعثت کرمانشاه در چارچوب هفته هجدهم رقابت های لیگ دسته دو باشگاه های کشور در دیداری خانگی به مصاف شهرداری اراک می رود. به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم بعثت کرمانشاه که هفته گذشته برابر زاگرس یاسوج تن به شکست داد در دیدار امروز خود به دنبال پیروزی خواهد بود تا بتواند همچنان به هفته های آتی امیدوار باشد.
در سوی مقابل شهرداری اراک نیز برای فرار از رده های انتهایی جدول به پیروزی نیاز مبرمی دارد و همین می تواند به زیباتر شدن مسابقه کمک کند.
دو تیم بعثت و شهرداری در حالی به مصاف یکدیگر می روند که با توجه به شرایطشان در جدول به چیزی جز پیروزی نمی توانند فکر کنند تا بلکه با کسب سه امتیاز به وضعیت خود در جدول سر و سامان ببخشند.
بعثت کرمانشاه در صورت پیروزی و توقف سه تیم بالاسری خود می تواند تا رده سوم جدول نیز صعود کند و شهرداری هم در صورت پیروزی تنها فاصله امتیازی خود با تیم دهم را کمتر می کند.
در پایان هفته هفدهم رقابت های لیگ دسته دو، تیم بعثت از 16 مسابقه صاحب 26 امتیاز و در رده ششم قرار گرفته و شهرداری اراک نیز از 15 مسابقه خود صاحب 15 امتیاز شده و در رده یازدهم جدول 13 تیمی گروه اول قرار دارند.
مسابقه تیم های بعثت کرمانشاه و شهرداری اراک از ساعت 14:15 دقیقه عصر امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه انقلاب کرمانشاه برگزار می شود.
در پایان مرحله گروهی، از سه گروه موجود در رقابت های لیگ دسته دوم، چهار تیم از هر گروه به دور دوم راه یافته و در این مرحله در قالب دو گروه 6 تیمی برای راه یابی به لیگ دسته دوم با هم مسابقه می دهند.
تیم های اول هر گروه به همراه برنده تیم های دوم به رقابت های لیگ آزادگان فصل آینده صعود می کنند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermansha@ منتشر خواهد شد.
تیم فوتبال بعثت کرمانشاه با شهرداری اراک دیدار می کند