تیم فوتسال فرش آرا مشهد بازی خوبی مقابل تاسیسات دریایی ارائه می دهد

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵
تیم فوتسال فرش آرا مشهد بازی خوبی مقابل تاسیسات دریایی ارائه می دهد

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد، آمادگی کامل این تیم برای دیدار با تاسیسات دریایی را اعلام کرد و گفت: این تیم از بازیکنان و کادر فنی مجربی برخوردار است اما تلاش می کنیم تا بهترین بازی خود را مقابل آن ارائه دهیم.

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد، آمادگی کامل این تیم برای دیدار با تاسیسات دریایی را اعلام کرد و گفت: این تیم از بازیکنان و کادر فنی مجربی برخوردار است اما تلاش می کنیم تا بهترین بازی خود را مقابل آن ارائه دهیم. مجید مرتضایی روز پنجشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:در یک بازی تدارکاتی که روز گذشته برگزارشد توانستیم قهرمان لیگ خراسان رضوی را شکست دهیم و بازیکنان با یک روحیه مناسب برای بازی مقابل تاسیسات دریایی آماده شده اند.
وی اظهار کرد: به دلیل درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی تمرینات تیم فرش آرا تا روز گذشته تعطیل شده بود.
وی با اشاره به اینکه بازی مقابل تاسیسات دریایی بسیار سخت و دشوار است، اظهار کرد: بازیکنان فرش آرا از آمادگی قابل قبولی برخوردار هستند و به همین دلیل با روحیه بالا به مصاف حریف می روند.
سرپرست باشگاه فرش آرا نیز در ارتباط با پیشنهاد دانشگاه آزاد برای جذب محسن خبیری بازیکن این تیم گفت: از سوی دانشگاه آزاد تلاش شد تا زمینه جذب محسن خبیری در این تیم فراهم شود که این موضوع با مخالفت کادر فنی و مدیر عامل باشگاه فرش آرا روبه رو شد.
سید اکبر تقوی با اشاره به اینکه فرش آرا می تواند جایگاه مناسبی را در لیگ برتر کسب کند، اظهار کرد: یکشنبه به تهران خواهیم رفت و با تمام قوا به مصاف تیم تاسیسات دریایی می رویم.
تیم فرش آرای مشهد هم اکنون با 21 امتیاز در رده نهم لیگ برتر فوتسال قرار دارد.
دو تیم تاسیسات دریایی و فرش آرا مشهد از ساعت 16 دوشنبه 27 دی ماه در تهران به مصاف یکدیگر می روند.
تیم فوتسال فرش آرا مشهد بازی خوبی مقابل تاسیسات دریایی ارائه می دهد