راهیابی 2 قصه گوی زنجانی به مرحله پایانی نوزدهمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵
راهیابی 2 قصه گوی زنجانی به مرحله پایانی نوزدهمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی

زنجان - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: ' التفات داودی ' با قصه ' سارای 'در بخش آزاد و 'معصومه جعفری' با قصه « دیو دیگ به سر » در بخش نوجوانان از این استان به مرحله پایانی نوزدهمین جشنواره بین‌المللی قصه گویی راه یافتند.

زنجان - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: ' التفات داودی ' با قصه ' سارای 'در بخش آزاد و 'معصومه جعفری' با قصه « دیو دیگ به سر » در بخش نوجوانان از این استان به مرحله پایانی نوزدهمین جشنواره بین‌المللی قصه گویی راه یافتند. محمدنقی صالحی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با پایان داوری آثار برگزیده مرحله استانی جشنواره بین‌المللی قصه گویی از بین چهار هزار و 305 شرکت‌کننده، 2 قصه گوی زنجانی به مرحله پایانی این رویداد بین المللی راه یافتند.
به گزارش ایرنا مرحله کشوری نوزدهیمن جشنواره بین المللی قصه گویی بهمن سال جاری در تهران برگزار می شود.
صالحی اظهار کرد: در مرحله شهرستانی این دوره از جشنواره قصه گویی در زنجان، 163 نفر شرکت کردند که از این تعداد 48 نفر به مرحله استانی راه یافتند.
وی با بیان اینکه تعداد شرکت کنندگان در این دوره از جشنوراه نسبت به سال های گذشته تا چهار برابر افزایش یافته است، افزود: از 163 نفر شرکت کننده در جشنواره قصه گویی در استان، 41 نفر از مربیان مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، 85 نفر از نوجوانان، 13 نفر از مادربزرگ ها و پدربزرگ ها و 24 نفر از علاقه مندان آزاد و کارکنان ستادی بودند.
به گزارش ایرنا، جشنواره بین‌المللی قصه گویی همه ساله به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.
راهیابی 2 قصه گوی زنجانی به مرحله پایانی نوزدهمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی