پخش زنده دعای جوش کبیر حرم هلال بن علی(ع) همزمان از دو شبکه

پخش زنده دعای جوش کبیر حرم هلال بن علی(ع) همزمان از دو شبکه

مدیر اجرای آستان مقدس هلال بن علی (ع) گفت: دعای جوشن کبیر شب ۲۱ ماه مبارک رمضان در این حرم مطهر، از شبکه سه سیما و شبکه استانی اصفهان به صورت زنده پخش می‌شود.

سیدجواد تکیه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: بیش از هفت  شبکه ملی و بین‌المللی، پوشش زنده بخش‌هایی از این مراسم را به صورت قاب در قاب از رسانه ملی همراه با سایر آیین‌های بزرگ شب قدر در کشور پوشش خواهند داد.
مدیر اجرایی حرم هلال بن علی (ع) آغاز برنامه‌های آیین شب قدر را ساعت ۲۲ اعلام کرد و افزود: پخش زنده دعای جوشن کبیر حرم مطهر از رسانه ملی، از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه آغاز و به مدت یک ساعت و نیم ادامه خواهد داشت.
تکیه گفت: دعای جوشن کبیر توسط مناجات‌خوان زائران ایرانی در مدینه منوره «حاج محمدرضا غلامرضازاده» قرائت خواهد شد.
مدیر اجرای آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) افزود: سخنران مراسم شب قدر 21 رمضان نیز، حجت‌الاسلام و المسلمین حاج محمد مهدی ماندگاری است که این برنامه نیز از برخی شبکه‌های رسانه ملی به صورت زنده پخش خواهد شد.
تکیه ادامه داد: با توجه به حجم زائران امکانات اقامتی آستان مقدس برای اسکان زائران آماده شده و پیش‌بینی پارکینگ ویژه برای خودروهای زائران صورت گرفته است.
مدیر اجرایی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) افزود: آماده باش نیروهای امدادی، آتش‌نشانی و هلال احمر و استقرار تیم‌های امداد و نجات در آستان مقدس برای زائران و مجاوران از دیگر اقدامات انجام شده برای این ایام است.
تکیه افزود: فضاسازی، نصب پلاکاردها، توزیع اقلام فرهنگی بین زائران، پیش بینی و استقرار ایستگاه صلواتی در مجاورت درهای ورودی آستان مقدس و پیش بینی ضیافت افطاری برای شب ۲۱ ماه مبارک رمضان از دیگر اقدامات انجام شده برای برگزاری باشکوه آیین شب‌های قدر در آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) است.
وی افزود: با تدارکات صورت گرفته در سحرگاه شب ۲۱ رمضان، تعداد سه هزار پرس غذای تبرکی حضرت با توزیع ژتون بین زائران و مجاوران آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) پخش می‌شود.

پخش زنده دعای جوش کبیر حرم هلال بن علی(ع) همزمان از دو شبکه