گریزمان: حذف در یک چهارم یک شکست خواهد بود

گریزمان: حذف در یک چهارم یک شکست خواهد بود

مهاجم تیم ملی فرانسه حذف در مرحله یک چهارم نهایی یورو را شکست می داند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، آنتوان گریزمان در مصاحبه با سایت یوفا درباره دیدار برابر ایسلند و انگیزه‌اش برای کسب کفش طلا صحبت کرد.
فرانسه یکشنبه هفته آینده در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ایسلند می‌رود. مهاجم فرانسوی اتلتیکو مادرید در این باره گفت: حذف در این مرحله شکست خواهد بود. بازی در کشورمان برابر هواداران یک رویا است. مهم نیست حریف چه تیمی است باید با تمام وجود بازی کنیم.
گریزمان به همراه گرت بیل و آلوارو موراتا در این رقابتها سه گله است. او درباره کسب کفش طلا اظهار کرد: هدفم کسب کفش طلا نیست. می خواهم بازی به بازی بهتر شوم و این کار را تاکنون انجام دادهام. به همین روند ادامه میدهم و باید ببینیم در پایان در کجا قرار گرفتهام. در شروع تورنمنت در بهترین سطح خود ظاهر نشدم. با صعود تیم به مراحل بعد هر لحظه احساس بهتری خواهم داشت. گلزنی نیز به من اعتماد به نفس میدهد.
فرانسه برابر ایرلند در مرحله یک هشتم نهایی یک گل از روی نقطه پنالتی دریافت کرد و نتوانست در نیمه نخست آن را جبران کند. مهاجم 25 ساله اتلتیکو در مورد مشکل گلزنی فرانسه در شروع بازی گفت: در بین دو نیمه با هم صحبت کردیم که باید بهتر شویم و به خاطر کشورمان خودمان و خانواده مان تمام تلاش خود را به کار بریم.

گریزمان در نیمه دوم دو گل فرانسه را به ثمر رساند تا این تیم دو بر یک پیروز شود و به مرحله یک چهارم صعود کند.
انتهای پیام

گریزمان: حذف در یک چهارم یک شکست خواهد بود