براتی: فدراسیون فوتبال برای اصلاح اساس‌نامه عجله‌ای ندارد!

براتی: فدراسیون فوتبال برای اصلاح اساس‌نامه عجله‌ای ندارد!

رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال درباره اصلاح و انطباق اساسنامه فدراسیون به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از  سایت فدراسیون فوتبال، احمدرضا براتی- رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت: اصلاح و انطباق اساسنامه فدراسیون فوتبال با اساسنامه فیفا در تاریخ 28 اردیبهشت ماه سال جاری و در کارگروهی با حضور علی کفاشیان، علیرضا اسدی، هوشنگ نصیرزاده، حیدر بهاروند، روزبه وثوق احمدی و اینجانب برگزار شد که در آن مقطع به دستور علی کفاشیان، نصیرزاده به عنوان مسئول تنظیم پیش نویس این اساسنامه انتخاب شد.

وی در ادامه بیان کرد: پیش نویس مقدماتی توسط نصیرزاده آماده شده و هم اکنون کار بر روی آن ادامه دارد. با توجه به اینکه اساسنامه اصلی‌ترین منشور هر سازمانی است، معتقدم نباید هیچ عجله‌ای در تدوین آن صورت بگیرد، چرا که به همان نسبت ضریب خطا افزایش خواهد یافت.

رئیس کمیته حقوقی، تدوین و مقررات خاطر نشان کرد: از سوی دیگر باید توجه کرد که حتی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز اساسنامه جدید خود را تصویب نکرده و هم اکنون نسخه پیش نویس آن برای اعلام نظر در اختیار فدراسیون‌های عضو از جمله فدراسیون فوتبال ایران قرار گرفته است. روز 21 تیر ماه جلسه بعدی این کارگروه برای بررسی روند پیشرفت کار خواهد بود و متعاقبا اقدامات صورت گرفته از طریق سایت رسمی فدراسیون اعلام خواهد شد.

براتی: فدراسیون فوتبال برای اصلاح اساس‌نامه عجله‌ای ندارد!