جودوکاران پاداش سهمیه المپیک خود را گرفتند

جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵
جودوکاران پاداش سهمیه المپیک خود را گرفتند

تیم ملی جودوی ایران به همراه گواری سرپرست فدراسیون و رودکی مدیر تیم های ملی جودو با حضور در کمیته ملی المپیک و دیدار با کیومرث هاشمی، پاداش سهمیه المپیکی جودوکاران را دریافت کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از  روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در ابتدای این دیدار رئیس کمیته ملی المپیک ضمن قدر دانی از تلاش‌های جودو در راه کسب سهمیه المپیک ابراز داشت: البته در ابتدا پیش‌بینی ما در جودو برای المپیک ریو، کسب دو سهمیه بود ولی بدست آوردن سه سهمیه جای قدر دانی دارد و به شخصه معتقدم جودو حتی توانایی کسب مدال در المپیک ریو را هم دارد.

وی در ادامه گفت: کسب 60 سهمیه المپیک در ریو خود بیانگر روند رو به رشد ورزش کشور است و بدست آوردن سه سهمیه از سوی جودو کاران نیز خوشحال کننده بوده و چقدر خوب است این تعداد سهمیه با مدال هم همراه باشد هر چند معتقدیم موفقیت یک رشته ورزشی در بازهای المپیک تنها منوط به کسب مدال نیست و همین حضور قدرتمندانه و مطلوب جودو کاران در المپیک ریو برای ما از ارزش بسیاری برخودار است.

سپس گواری سرپرست فدراسیون و رودکی مدیر تیم‌های ملی نیز به ارائه توضیحاتی در خصوص آماده سازی ملی پوشان پرداختند و سعید ملایی و علیرضا خجسته نیز به بیان نقطه نظراتی پرداختند.

ملایی ملی پوش وزن منهای 80 کیلو گرم نیز ضمن قدردانی از حمایت های کمیته ملی المپیک تصریح کرد تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین مبارزات در المپیک ریو بکار خواهد بست.

در خاتمه از سوی رئیس کمیته ملی المپیک پاداش کسب سهمیه دو جودوکار المپیکی کشورمان ملایی و خجسته به خود آنها و پاداش سهمیه جواد محجوب که در مسیر مشهد به تهران بود و در این جلسه حضور نداشت و پاداش کادر فنی به مسئولان فدراسیون پرداخت شد.

همچنین تیم ملی جودوی ایران بامداد امروز با ترکیب ملایی، خجسته ، محجوب و رودکی راهی کمپ تمرینی اسپانیا شد.

جودوکاران پاداش سهمیه المپیک خود را گرفتند
jkkjkjkjkj