بعیدی‌نژاد: نگاه عمیق راهبردی سردار سرلشگر باقری در مباحث امنیت بین‌الملل بسیار تاثیرگذار است

جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵
بعیدی‌نژاد: نگاه عمیق راهبردی سردار سرلشگر باقری در مباحث امنیت بین‌الملل بسیار تاثیرگذار است

بعیدی‌نژاد با اشاره به انتصاب سردار سرلشگر محمد حسین باقری به فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: آرامش، تواضع، دقت نظر و نگاه عمیق راهبردی ایشان در مباحث امنیت بین‌المللی برای بنده بسیار تاثیرگذار بوده است.

به گزارش ایسنا، حمید بعیدی‌نژاد مدیرکل سیاسی و امنیت بین‌الملل وزارت امور خارجه در کانال تلگرام خود نوشت: بنده البته در سطحی نیستم که در کنار بیانیه‌های مقامات عالی کشور بخواهم مراتب تبریک خود را خدمت فرمانده سلحشور دوران دفاع مقدس سردار سرلشگر محمد حسین باقری جهت انتصاب به فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح به ایشان عرض کنم. ولی به حسب وظیفه مایل بودم تجربه شخصی خودم را از ویژگی‌های شخصیت ایشان با شما در میان بگذارم.
بنده توفیق داشتم در سال‌های طولانی فعالیت در حوزه مباحث خلع سلاح و امنیت بین‌المللی، چندین بار در جلسات مختلفی که جهت اتخاذ تصمیم در خصوص برخی مواضع مهم کشور برگزار می‌شد و ایشان هم در سمت معاونت ستاد فرماندهی کل نیروهای مسلح نیز در آن جلسات شرکت داشتند حضور داشته باشم. صادقانه عرض می‌کنم که آرامش، تواضع، طمانینه، دقت نظر و نگاه عمیق راهبردی ایشان در مباحث امنیت بین‌المللی برای بنده بسیار تاثیرگذار بود.
اینجانب به عنوان یک شهروند افتخار می‌کنم که ریاست کل ستاد فرماندهی نیروهای مسلح کشورمان بر عهده فردی است که ضمن آن‌که به عنوان یکی از فرماندهان شجاع و غیور حضور موثری در سال‌های دفاع مقدس را در کارنامه خود دارند، سال‌هاست که در سمت‌های ارشد فرماندهی در ستاد کل نیروهای مسلح صاحب تجربیات عالی مدیریتی است. بی‌تردید دانش و تجربه ایشان در کنار سرلشگر غلامعلی رشید در مقام جانشینی فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح که ایشان نیز علاوه بر تجارب گران‌قدر فرماندهی در دوره دفاع مقدس از استراتژیست‌های بزرگ نظامی کشور هستند و در این حوزه تحصیلات عالی نیز دارند در کنار سجایای اخلاقی و آرامش تاثیرگذار ایشان سرمایه بزرگی برای نیروهای مسلح کشور است.
برای سرلشگر باقری آرزوی موفقیت می‌کنیم.

بعیدی‌نژاد: نگاه عمیق راهبردی سردار سرلشگر باقری در مباحث امنیت بین‌الملل بسیار تاثیرگذار است
jkkjkjkjkj