آغاز توزیع کالاهای جمع‌آوری شده در طرح "حلقه مهربانی"، به‌زودی

یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵
آغاز توزیع کالاهای جمع‌آوری شده در طرح "حلقه مهربانی"، به‌زودی

طرح اهدای لوازم خانگی تحت عنوان "حلقه‌های مهربانی""که از اوایل ماه مبارک رمضان آغاز شده است، پس از ماه مبارک رمضان با توزیع کالا در میان نیازمندان به پایان می‌رسد.

احمد میدری، معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت‌وگو با ایسنا، به ارائه توضیحاتی درباره نحوه مشارکت در این امر خیر پرداخت و گفت: افرادی که کالاهای قابل استفاده و سالم در منزل دارند می‌توانند آن را به نیازمندان اهدا کنند.

وی افزود:داوطلبان می‌توانند واژه "سلام" را به شماره 20006449 پیامک کنند. پس از آن موسسات خیریه همکار با فرد تماس می‌گیرند و پس از هماهنگی‌های لازم، اداره پست این کالاها را از درب منازل تحویل می‌گیرد. این کالاها می تواند شامل لوازم برقی، فرش و ... باشد.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه قرار است پس از ماه مبارک کالاهای جمع‌آوری شده در میان نیازمندان توزیع شود گفت: البته تا کنون 90 درصد تماس های دریافتی ما  از سوی اشخاصی بوده که به وسایل و لوازمی احتیاج داشته‌اند و 10 درصد اشخاصی بودند که لوازم خانگی اهداء کردند؛ با این حال اگر نتایج مثبت باشد احتمالا این طرح را در آستانه  سال نو و اسفندماه تکرار می‌کنیم.

آغاز توزیع کالاهای جمع‌آوری شده در طرح "حلقه مهربانی"، به‌زودی