توسعه راه‌های مواصلاتی آران و بیدگل ضروری است

شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵
توسعه راه‌های مواصلاتی آران و بیدگل ضروری است

امام جمعه آران و بیدگل گفت: توسعه و بهسازی راه‌های مواصلاتی شهرستان آران و بیدگل ضروری است.

به گزارش ایسنا، آیت الله سید محمد موسوی اظهار کرد: شهرستان آران و بیدگل در منطقه‌ای واقع شده که شاهراه مواصلاتی جنوب به شمال کشور محسوب می‌شود اما این شهرستان از داشتن راه‌های ارتباطی و دسترسی مناسب محروم است.
وی با بیان اینکه اولویت توسعه آران و بیدگل برخورداری از راه‌های مواصلاتی و جاده‌های مناسب است، افزود: این شهرستان در گذشته به عنوان بخشی از شهرستان کاشان اداره می‌شد و به همین دلیل اغلب راههای داخلی شهرستان به کاشان منتهی می‌شود و عملاً شهرها و روستاهای تابعه آران و بیدگل راه دسترسی مستقیم و مناسب به مرکز شهرستان ندارند.
وی با تاکید بر لزوم احداث و ساماندهی راه‌های دسترسی مناسب میان شهرها و روستاهای تابعه آران و بیدگل و مرکز این شهرستان، تصریح کرد: ساماندهی جاده حادثه خیز سفید شهر، تعریض و ساماندهی جاده نوش آباد و تکمیل عملیات دو بانده شدن جاده ابوزیدآباد از جمله طرح‌هایی است که نیازمند تخصیص اعتبار و حمایت از سوی وزارت راه و شهرسازی است.
 

 موسوی احداث کنارگذر آران و بیدگل و جاده گرمسار را از جمله پروژه‌های مهم راه و شهرسازی در این شهرستان ذکر کرد و گفت: احداث جاده گرمسار موجب سهولت ترابری و کاهش مسافت دسترسی مسیر ترانزیتی شمال به جنوب کشور می‌شود.
امام جمعه آران و بیدگل به تلاش‌های شورای اسلامی شهر آران و بیدگل در زمینه آزادسازی مسیر احداث جاده کنارگذر این شهرستان اشاره کرد و گفت: در حال حاضرحدود نیمی از این مسیر زیرسازی و آسفالت شده است و امیدواریم با مساعدت وزارت راه و شهرسازی این پروژه هر چه زودتر به مرحله بهره برداری برسد.

توسعه راه‌های مواصلاتی آران و بیدگل ضروری است