عرضه کاملترین بیمه عمر و حوادث گروهی توسط بیمه رازی

چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵
عرضه کاملترین بیمه عمر و حوادث گروهی توسط بیمه رازی

کاملترین و جدیدترین  طرح بیمه‌ای در رشته بیمه‌های عمر و حوادث گروهی با عنوان "بیمه جامع عمر و حوادث گروهی"  توسط شرکت بیمه رازی  به سازمان‌ها و مؤسسات دولتی و خصوصی کشور ارائه می‌شود. 

به گزارش سرویس بازار ایسنا، فرشید بخشی، معاون فنی بیمه‌های اشخاص بیمه رازی، با اعلام این خبر گفت: بیمه جامع عمر و و حوادث گروهی که مجوز عرضه آن از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت شده، از هفته جاری به کلیه سازمان‌ها و مؤسسات دولتی و خصوصی و در سراسرکشور قابل ارائه است.
معاون فنی بیمه‌های اشخاص شرکت بیمه رازی افزود: در بیمه جامع عمر و حوادث گروهی علاوه بر ارائه پوشش‌های متعارف قراردادهای بیمه عمر و حوادث گروهی شامل فوت به هر علت، فوت ناشی از حادثه و نقص عضو، پوشش بیمه بیماری‌های سخت (امراض خاص)  از جمله مواردی همچون سکته قلبی، سکته مغزی، انواع کانسر و بدخیمی، پیوند اعضای اصلی و جراحی عروق کرونری با حق بیمه نازل تحت پوشش قرار گرفته و چتر حمایتی بیمه‌های عمر و حوادث از کارکنان گسترش یافته است. 
فرشید بخشی خاطر نشان کرد: این بیمه‌نامه در حقیقت یک بسته بیمه‌ای شامل پوشش‌های مختلف است که برخی از پوشش‌ها همچون نقص عضو، از کارافتادگی کلی و جزئی و پرداخت هزینه پزشکی ناشی از حادثه، به انتخاب بیمه‌گذاران قابل حذف و یا اضافه است.  
معاون فنی بیمه‌های اشخاص بیمه رازی درباره نحوه دریافت پوشش‌های بیمه‌ای و انعقاد قرارداد با شرکت بیمه رازی نیز یاد آور شد که سازمان، مؤسسات و کارفرمایان محترم جهت انعقاد این قرارداد و حمایت از کارکنان خود می‌توانند با مراجعه به شعب و نمایندگی‌های بیمه رازی در کل کشور از شرایط و نحوه انعقاد قرارداد کسب اطلاع کنند.

عرضه کاملترین بیمه عمر و حوادث گروهی توسط بیمه رازی