فدراسیون جودو از مربیان سابق تیم ملی کمک خواست!

دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵
فدراسیون جودو از مربیان سابق تیم ملی کمک خواست!

فدراسیون جودو از  مربیان سابق تیم ملی  درخواست کرد برای کمک به قهرمانان المپیکی جودو در این فرصت باقیمانده تا المپیک با حضور در اردوی جودوکاران به آنها کمک کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون جودو و کوراش، سازمان تیم های ملی با بیان این مهم که کسب سهمیه های جودو برای المپیک ریو مرهون زحمات تمامی مربیان حال و گذشته باشگاه ها و بخصوص مربیان تیم ملی در گذشته و حال بوده است، آورده است: از آقایان سیدمجید زارعیان – فرهاد شاطرزاده – مسعود خسروی نژاد وحامد ملک محمدی رسما درخواست می شود تا با حضور در خانه خود(اردوی تیم ملی جودو) و شرکت در تمرینات تیم ملی جودو که عازم المپیک می باشد کمک کنند تا ملی پوشان شایسته ایران با آمادگی روحی و روانی بالا پا به عرصه بازیهای مهم المپیک بگذارند.

در ادامه این درخواست که به صورت جداگانه برای تک تک اعضای فوق ارسال شده آماده است: سازمان تیم های اکنون به مرحله ایی رسیده که احساس می کند حضور این مربیان ارزنده که شالوده جودو در سال های گذشته را ریخته اند در اردوی جودوکاران المپیکی بسیار مثمر ثمر خواهد بود و با شناختی که از این بزرگواران داریم مطمئن هستیم که ایشان با تمام وجود به کمک جودو در برهه حساس کنونی خواهند آمد. هدف همه خانواده جودو بخصوص مربیان ارزنده ایی که نام بردیم موفقیت جودو در المپیک ریو است.

ان‌شاءالله که بتوانیم همه با هم برای یک هدف مهم که آنهم سربلندی خانواده جودو در المپیک ریو است گام های موثری برداریم.

جواد محجوب – سعید ملایی و علیرضا خجسته سه المپیکی جودوی ایران خودرا برای حضور در بازیهای المپیک ریودوژانیرو آماده می کنند.

به گزارش ایسنا،این درخواست در حالی اعلام شد که مسعودخسروی نژاد مربی اختصاصی جواد محجوب حدود دو هفته است که با حضور در اردوی تیم ملی شخصا بر نحوه تمرینات جواد محجوب نظارت دارد و حامد ملک محمدی مربی اختصاصی سعید ملایی نیز از روز گذشته (یکشنبه) با حضور در اردوی تیم ملی بر تمرینات این جودوکار نظارت دارد.

فدراسیون جودو از مربیان سابق تیم ملی کمک خواست!