بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از المپین های دو ومیدانی

چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵

دکتر سید مناف هاشمی از اردوی ورزشکاران المپیکی دو و میدانی کشور بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر سید مناف هاشمی، معاون مالی اداری وزیر ورزش و جوانان، ظهر امروز(چهارشنبه) 6 مرداد ماه، با حضور در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران، از اردوی لیلا رجبی، حسن تفتیان و محمد جعفر مرادی، نمایندگان دو و میدانی کشورمان در رقابت های المپیک 2016 ریو بازدید به عمل آورد.

در این دیدار دکتر هاشمی در گفت و گو با المپین های دوومیدانی تاکید کرد: همه نگاه ها به عملکرد شما در بازی های المپیک است. مردم ما از افتخارآفرینی های هموطنان شان خوشحال خواهند شد. امیدوارم در ریو موفقیت مطلوبی حاصل شود تا این اتفاق موجبات شادمانی ایرانی ها را در پی داشته باشد.

وی هم‌چنین تصریح کرد: نگاه ویژه‌ای به ورزش دوومیدانی در سال المپیک داشته‌ایم. سعی کردیم تا در تخصیص بودجه نیز با حساسیت بالایی برای حمایت این رشته ورزشی عمل کنیم. شما تنها نیستید و در اینجا تاکید می نمایم که نه تنها مجموعه ورزش کشور بلکه دولت محترم نیز برای حمایت از شما در کنارتان خواهد بود.

در ادامه این دیدار دکتر مناف هاشمی از مرحله دوم طرح ملی استعدادیابی که در بخش بانوان درحال برگزاری است، بازدید کرد و خطاب به شرکت کنندگان گفت: بی تردید این شور و علاقه شما در حضور در این طرح، جای بسی امیدواری است. امیدوارم تا روزی آینده سازان ورزش کشورمان باشید.

در پایان این بازدید علاوه بر المپین های دو و میدانی، رییس فدراسیون نیز از حضور و حمایت های دلگرم کننده معاون مالی و اداری وزیر ورزش و جوانان تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام

بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از المپین های دو ومیدانی