پیروزی قاطع PSG برابر لستر/ میلان به لیورپول باخت

یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵
پیروزی قاطع PSG برابر لستر/ میلان به لیورپول باخت

پاری سن ژرمن در دیدار دوستانه موفق شد در یک بازی برتر، قهرمان فصل قبل لیگ برتر انگلیس را شکست دهد.

به گزارش ایسنا، پاری سن ژرمن قهرمان لیگ فرانسه در دیداری دوستانه به مصاف لسترسیتی شگفتی ساز فصل قبل رقابت های لیگ برتر انگلیس رفت که این دیدار با پیروزی چهار بر صفر شاگردان اونای امری در PSG به پایان رسید.

در این دیدار ابتدا پاری سن ژرمن در دقیقه 25 توسط ادینسون کاوانی دروازه لسترسیتی را باز کرد. قبل از این که نیمه نخست به پایان برسد، شاگردان امری این بار توسط آیکون به گل رسیدند تا بازی در نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسد.

در نیمه دوم این بار هم شاگردان امری بودند که توانستند دروازه حریف را باز کنند. لوکاس مورا در دقیقه 63 توانست برای پاری سن ژرمن گلزنی کند اما این پایان کار نبود و در دقایق پایانی، ادوارد برای نماینده فرانسه گل چهارم را به ثمر رساند تا قهرمان فصل قبل لیگ جزیره شکست سنگینی را متحمل شود.

در دیگر بازی هم لیورپول موفق شد میلان را شکست بدهد. این دو تیم در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که برتری با تیم یورگن کلوپ به پایان رسید. قرمزپوشان آنفیلد موفق شدند با نتیجه دو بر صفر بازی را به سود خود به پایان برسانند. گل‌های لیورپول را در این دیدار اوریگی در دقیقه 59 و فیرمینو در دقیقه 73 به ثمر رساندند.

میلان در دیدار دوستانه قبلی خود موفق شد در ضربات پنالتی بایرن مونیخ را شکست دهد، اما لیورپول برابر چلسی تن به شکست داد.

پیروزی قاطع PSG برابر لستر/ میلان به لیورپول باخت
jkkjkjkjkj