رونمایی از شیرآلات جدید ریسکو

شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵
رونمایی از شیرآلات جدید ریسکو

شیرآلات بهداشتی ریسکو در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از محصولات جدید خود رونمایی شد.

مجتبی ریاحی‌فرد مدیرعامل شیرآلات بهداشتی ریسکو در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس بازار ایسنا گفت: مجموعه کاملی از شیرآلات ریسکو که به روش هیدروفرم و با مواداولیه درجه یک تولید شده، در نمایشگاه صنعت ساختمان عرضه می‌شود.

وی با توجه به اینکه در این محصولات مس بالایی وجود دارد، افزود: این شیرآلات به روش سنتی ریخته‌گری تولید نمی‌شود و به همین دلیل از ذوب‌شدن ضایعات جلوگیری شده و در نتیجه از بروز مشکلاتی همچون آلودگی هوا و آلوده بودن مواداولیه جلوگیری می‌شود.

 ریاحی‌فرد با اشاره به اینکه مواداولیه شیرآلات ریسکو به روش پلتفرم از صنایع مس شهید باهنر و با آنالیز دقیق تولید می‌شود، بیان‌کرد: این مجموعه در نظر دارد کل تولیدات خود را با روش هیدروفرم به بازار عرضه کند.

شیرآلات بهداشتی ریسکو از سال ۱۳۵۰ فعالیت خود را با تولیدات در زمینه شیرآلات برنجی و چدنی برای سازمان‌های آبرسانی کشور آغاز کرد؛  این واحد در سال ۱۳۸۱ موفق به کسب نشان استاندارد ایران شد و در سال ۱۳۸۴ تولیدات خود را در زمینه شیرآلات اهرمی گسترش داد.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از ۲۲ تا ۲۵ مردادماه امسال در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

رونمایی از شیرآلات جدید ریسکو