راه‌های خروج آران و بیدگل از بن بست

دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵
راه‌های خروج آران و بیدگل از بن بست

فرماندار آران و بیدگل گفت: پس از گذشت بیش از 20 سال از شهرستان شدن آران و بیدگل هنوز جاده‌های مواصلاتی مناسب از شهرها و روستاهای تابعه با مرکز شهرستان وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، ابوالفضل معینی نژاد در جمع خبرنگاران به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: با توجه به فعالیت خیرین در مدت سه سال اخیر برای شروع کار دو بیمارستان امام حسن (ع) و ثامن الحجج (ع)، امسال اعتبار 80 میلیارد ریالی توسط وزارت بهداشت برای تکمیل فاز نخست این دو بیمارستان اختصاص یافته  که بیش از 60 میلیارد ریال آن دریافت شده است.

وی اظهار کرد: در صورت اختصاص اعتبار باقی مانده و اجرای تعهدات خیرین فاز نخست بیمارستان‌های امام حسن (ع) و ثامن الحجج (ع) تا پایان سال جاری به بهره برداری می‌رسد.
معینی نژاد همچنین از اختصاص اعتبار 10 میلیارد ریالی برای ساخت بلوک زایمانی بیمارستان شهید رجایی آران و بیدگل خبر داد و خاطر نشان کرد: این بلوک نیز تا پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.
فرماندار آران و بیدگل با اشاره به اینکه پس از گذشت بیش از 20 سال از شهرستان شدن آران و بیدگل هنوز جاده‌های مواصلاتی مناسب از شهرها و روستاهای تابعه با مرکز شهرستان وجود ندارد، گفت: با برنامه ریزی انجام شده امسال اعتبارات ویژه‌ای برای جاده سفید شهر به کاشان، بخش مرکزی به مرکز شهرستان و جاده بخش کویرات به کاشان اختصاص یافته است.
معینی نژاد افزود: برای خروج آران و بیدگل از بن بست جغرافیایی دو جاده از حدود 9 سال پیش مورد عملیات زیرسازی و آسفالت قرار گرفته که به دلیل مشکلات کمبود اعتبار ناتمام باقی مانده است.
وی اظهار کرد: امسال فاز دوم جاده آران و بیدگل – گرمسار به طول 20 کیلومتر و جاده کنار گذر آران وبیدگل به طول 20 کیلومتر با تخصیص اعتبار 110 میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفته است.

راه‌های خروج آران و بیدگل از بن بست
jkkjkjkjkj