Home

بازدید کاروان سپاه بدر از یادمان‌های دفاع مقدس غرب و شمال‌غرب

کاروان زائران عراقی متشکل از رزمندگان سپاه بدر و مدافعان حرم اهل بیت(ع) در کشورهای عراق و سوریه به منظور زیارت یادمان‌های دفاع مقدس غرب و شمالغرب در یادمان شهدای عملیات مرصاد حضور یافتند.

یکشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۵
بازدید کاروان سپاه بدر از یادمان‌های دفاع مقدس غرب  و شمال‌غرب

به گزارش ایسنا، رفعت بن محمد، از فرماندهان سپاه بدر عراق انگیزه حضور زائران عراقی را برای این بازدید دیدن خوی وحشی استکبار و دشمنان عنوان کرد و افزود: در دیدارهایی که به همراه این کاروان از مناطق مختلف داشتیم به من می‌گفتند که فهمیدیم جنگ ایران چقدر هزینه داشته است و آمریکا و دیگر کشورهای خارجی چقدر پشتیبانی رژیم بعث را کرده‌اند. این زائرین ضمن بازدید از مناطق عملیاتی و رؤیت بازمانده‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، با ایمان به فرهنگ مقاومت و شهادت به قصد یک سفر زیارتی عازم این مناطق شده‌اند.
این رزمنده دوران دفاع مقدس به حفظ آرمان و ارزش‌های شهدا اشاره کرده و خاطرنشان کرد: صیانت از خون شهدا همچون صیانت از انقلاب اسلامی مقدس است.
وی افزود: ما در زمان جنگ چون از ارتش عراق و خود صدام بیزاری داشتیم به مقابله با آنها پرداختیم و به حرف امام خمینی (ره) لبیک گفتیم.
رفعت بن محمد با یادآوری خاطرات دوران دفاع مقدس، حضور در راهیان نور را تجدید روحیه برای خود و همرزمانش دانست و گفت: به جوانان ایران و عراق توصیه می‌کنم مطیع و پیروی خط رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای باشند و راه شهیدان را ادامه دهند و فراموش نکنند که این شهیدان زحمات فراوانی برای حفظ اسلام و ایران کشیدند. من تا وقتی زنده‌ام پیرو خط رهبری هستم و به فرزندان خود هم وصیت کرده‌ام که راه امام را ادامه دهند.
این مدافع حرم اهل بیت(ع) با اشاره به وضعیت کنونی کشور عراق اظهار کرد: عراق در حال حاضر از نظر امنیتی خیلی ضعیف و آسیب پذیر  است ولی به لطف سردار سلیمانی جانی دوباره گرفته است. مردم ایران باید قدر امنیت کشور