بازدید کاروان سپاه بدر از یادمان‌های دفاع مقدس غرب و شمال‌غرب

یکشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۵
بازدید کاروان سپاه بدر از یادمان‌های دفاع مقدس غرب  و شمال‌غرب

کاروان زائران عراقی متشکل از رزمندگان سپاه بدر و مدافعان حرم اهل بیت(ع) در کشورهای عراق و سوریه به منظور زیارت یادمان‌های دفاع مقدس غرب و شمالغرب در یادمان شهدای عملیات مرصاد حضور یافتند.

به گزارش ایسنا، رفعت بن محمد، از فرماندهان سپاه بدر عراق انگیزه حضور زائران عراقی را برای این بازدید دیدن خوی وحشی استکبار و دشمنان عنوان کرد و افزود: در دیدارهایی که به همراه این کاروان از مناطق مختلف داشتیم به من می‌گفتند که فهمیدیم جنگ ایران چقدر هزینه داشته است و آمریکا و دیگر کشورهای خارجی چقدر پشتیبانی رژیم بعث را کرده‌اند. این زائرین ضمن بازدید از مناطق عملیاتی و رؤیت بازمانده‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، با ایمان به فرهنگ مقاومت و شهادت به قصد یک سفر زیارتی عازم این مناطق شده‌اند.
این رزمنده دوران دفاع مقدس به حفظ آرمان و ارزش‌های شهدا اشاره کرده و خاطرنشان کرد: صیانت از خون شهدا همچون صیانت از انقلاب اسلامی مقدس است.
وی افزود: ما در زمان جنگ چون از ارتش عراق و خود صدام بیزاری داشتیم به مقابله با آنها پرداختیم و به حرف امام خمینی (ره) لبیک گفتیم.
رفعت بن محمد با یادآوری خاطرات دوران دفاع مقدس، حضور در راهیان نور را تجدید روحیه برای خود و همرزمانش دانست و گفت: به جوانان ایران و عراق توصیه می‌کنم مطیع و پیروی خط رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای باشند و راه شهیدان را ادامه دهند و فراموش نکنند که این شهیدان زحمات فراوانی برای حفظ اسلام و ایران کشیدند. من تا وقتی زنده‌ام پیرو خط رهبری هستم و به فرزندان خود هم وصیت کرده‌ام که راه امام را ادامه دهند.
این مدافع حرم اهل بیت(ع) با اشاره به وضعیت کنونی کشور عراق اظهار کرد: عراق در حال حاضر از نظر امنیتی خیلی ضعیف و آسیب پذیر  است ولی به لطف سردار سلیمانی جانی دوباره گرفته است. مردم ایران باید قدر امنیت کشورشان را بدانند و آگاه باشند که این امنیت و آرامش را زیر سایه رهبرمان آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای داریم.

بازدید کاروان سپاه بدر از یادمان‌های دفاع مقدس غرب و شمال‌غرب