پیام بران پیامبر در فضای مجازی فعال شدند

شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
پیام بران پیامبر در فضای مجازی فعال شدند

در آستانه عید بزرگ غدیر خم، طرح «پیام بران پیامبر» با نگاه ویژه به حدیث نبوی مبنی بر «باید که سخن مرا حاضران به غایبان و پدران به فرزندان برسانند تا روز رستاخیز»، در حال اجراست.

به گزارش ایسنا، این طرح توسط ستاد مبشران غدیر شهرداری یزد، طی دو سال گذشته از 40 روز قبل از عید غدیر آغاز شده و احادیث معتبر از معصومین و پیامبر(ص) در مورد ولایت امیرالمومنین(ع) در قالب این طرح منتشر می‌شود.

بر اساس این طرح، احادیث یاد شده در قالب کارت پستال در کانال تلگرامی مبشر غدیر به نشانی @mobasherghadir و سایت مبشر غدیر به نشانی www.mobasherghadir.ir بارگذاری شده است.

این کارت‌ها با عنوان «من به تو گفتم، تو هم به دیگران بگو» قابل دسترسی است و در طول 40 روز تا غدیر، هر روز یک حدیث در راستای عمل به فرمایش پیامبر اکرم(ص) نمایه می‌شود.

در پایان طرح، 40 حدیث معتبر از ائمه معصومین(ع) و پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد(ص) در مورد ولایت حضرت علی(ع) در دسترس علاقمندان و همه افرادی که می‌خواهند پیام بر پیغمبر باشند، قرار گرفته است.

این طرح با هدف ترویج آیات و احادیث در مورد ولایت و احیای فرهنگ غدیر هم‌چنین تأکید بر وظیفه همه مسلمین اعم از شیعه و سنی بر رساندن پیام حضرت محمد(ص) از سوی ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد اجرا می‌شود.

پیام بران پیامبر در فضای مجازی فعال شدند