کشف بیش از 7 کیلوگرم انواع مواد مخدر در کیش

پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۵
کشف بیش از 7 کیلوگرم انواع مواد مخدر در کیش

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی کیش از کشف بیش از هفت کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری چهار قاچاقچی خبر داد.

به گزارش ایسنا، با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کیش، مقادیری مواد مخدر از نوع "تریاک" و "حشیش" کشف و در این رابطه سوداگران مرگ دستگیر شدند.

سرگرد فرامرزی در این رابطه به خبرنگار گفت: در پی اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر اینکه احدی از سوداگران مرگ به هویت معلوم مقدار قابل‌توجهی مواد مخدر جهت توزیع وارد جزیره کیش کرده ، بلافاصله مراتب در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر جزیره کیش تصریح کرد: مأموران این پلیس با انجام یکسری کارهای اطلاعاتی ، مخفیگاه متهمان را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی، مقدار تقریبی هفت کیلوگرم مواد مخدر از نوع "تریاک" و "حشیش" کشف و ضبط و چهار سوداگر مرگ را دستگیر کردند.

سرگرد "میثم فرامرزی" در این رابطه بیان داشت : مواد مخدر ریشه بسیاری از معضلات و آسیب‌های اجتماعی بشمار می‌رود که لازم است خانواده‌ها در این زمینه کنترل بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند و در برابر فروشندگان مواد مخدر بی‌تفاوت نباشند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر جزیره کیش در خاتمه ضمن تأکید بر لزوم همکاری مردم با پلیس درزمینهٔ مبارزه جدی با سوداگران مرگ از طریق تلفن 110 اظهار کرد: متهمان دستگیرشده پس از تشکیل پرونده به‌منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

کشف بیش از 7 کیلوگرم انواع مواد مخدر در کیش