انریکه: به مربیگری در لیگ برتر انگلیس فکر نکردم

دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵
انریکه: به مربیگری در لیگ برتر انگلیس فکر نکردم

سرمربی بارسلونا علاقه‌ای به مربی‌گری در لیگ برتر انگلیس ندارد.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، بارسلونا فردا شب (سه‌شنبه) در دیدار برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در اتحاد به مصاف منچسترسیتی می‌رود. لوییس انریکه در نشست خبری پیش از بازی گفت: شاگردان پپ گواردیولا همانند بازی قبل ظاهر خواهند شد. به سختی می‌توان پرس را در رابطه با سیتی به کار برد. زمانی که توپ را در اختیار داشته باشیم آزادی عمل خواهیم داشت و اگر بدون توپ باشیم سعی خواهیم کرد توپ‌ربایی کنیم. دیدار فردا همچون بازی رفت خواهد بود. برای آنها با توجه به پیروزی در دیدار قبل (لیگ برتر) شرایط بهتر خواهد بود. هر چند که پیروزی در روز شنبه تعیین‌کننده نخواهد بود.

سرمربی بارسلونا در ادامه افزود: اگر پیروز شویم می‌توانیم به مرحله بعد صعود کنیم اما برای این کار باید عملکرد خیلی خوبی داشته باشیم. باید با توپ و بدون توپ عملکرد یکسانی داشته باشیم و در سطح بالایی ظاهر شویم. پیروزی در بازی رفت یک امتیاز برایمان محسوب می‌شود. سیتی می‌تواند کارهای خارق‌العاده‌ای انجام دهد و در بازی فردا هدفمندتر است.

بارسلونا چند مدافع اصلی خود را به دلیل آسیب‌دیدگی در اختیار ندارد. سرمربی آبی‌اناری‌ها در این‌باره اظهار کرد: در طول فصل همیشه بازیکنان آسیب‌دیده وجود دارند. باید از بازیکنان آماده برای هر بازی استفاده کنیم. به بازیکنان حاضر اعتماد زیادی دارم.

انریکه در مورد تاثیر سرخیو آگوئرو در سیتی گفت: او یک بازیکن است و بازی با حضورش تغییری نخواهد کرد. آگوئرو بازیکنی جهانی است. از او شناخت داریم.

سرمربی اسپانیایی اخراج کلودیو براوو دروازه بان سیتی را در بازی رفت تاثیرگذار عنوان کرد و افزود: بازی تا دقیقه 60 موقعیت‌های گل زیادی نداشت. اشتباهات نقش کلیدی در نتیجه بازی داشتند.

انریکه درباره سرمربی‌گری در انگلیس اظهار کرد: آینده مربیان در جهان کار کاملا نامشخص است. هنوز هیچ برنامه‌ریزی برای رفتن به لیگ برتر نریخته‌ام. نمی‌دانم این اتفاق خواهد افتاد یا نه. همچنین علاقه‌ای به مربیگری در این لیگ ندارم. می‌خواهم از زمان حال لذت ببرم.

سرمربی بارسلونا درباره ژوزه مورینیو نیز گفت: او را از موقع رسیدن به انگلیس ندیدم. نمی‌دانم اگر او را ملاقات کردم طرفدارمان خواهد بود یا نه. برای ما روز بازی اهمیت دارد و باید بازی مورد نظرمان را به نمایش بگذاریم.

انریکه: به مربیگری در لیگ برتر انگلیس فکر نکردم