ساداتی‌نژاد:حوزه‌های مغفول در آران و بیدگل مورد توجه خیران قرار گیرد

شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵
ساداتی‌نژاد:حوزه‌های مغفول در آران و بیدگل مورد توجه خیران قرار گیرد

نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در محلس شورای اسلامی گفت:با توجه به اینکه آران و بیدگل به نسبت همه شهرهای ایران از ظرفیت بالای خیرین بهره می‌برد پس باید فعالیت‌های آن‌ها حوزه‌های مغفول شهرستان را هم در برگیرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، سید جواد ساداتی‌نژاد در نخستین همایش خیرین و ایده‌های نوین که در آران و بیدگل برگزار شد،  اظهار کرد: ظرفیت و سرمایه آران و بیدگل مردم و خیرین آن هستند که همواره شهرستان را به‌سوی پیشرفت برده‌اند.
وی با اشاره به لزوم استفاده از خیرین در انجام امور مدیریتی شهرستان آران و بیدگل، تصریح کرد: خیرین در انجام امور خیر خود نیاز مردم را در نظر بگیرند.
ساداتی نژاد تصریح کر: با وجود تلاش بسیار زیاد خیران آران و بیدگل، بیشتر فعالیت‌های آن‌ها در انجام امور سخت‌افزاری و فیزیکی مانند ساخت مکان‌های مختلف است درحالی‌که در حوزه امور نرم‌افزاری و بنیادی کار مناسبی انجام نشده است.
وی به دو حوزه مهم کارآفرینی و اشتغال اشاره کرد و گفت: همواره در بهره‌گیری از توان خیران، استفاده از مال آن‌ها مورد توجه قرار گرفته در حالی که فکر و اندیشه خیران هم به توسعه شهر کمک می‌کند.
نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در مجلس با تأکید بر نگاه راهبردی در استفاده از ظرفیت خیران شهرستان افزود: مجمع خیران می‌تواند گام مهمی در جهت هم سو کردن و جلوگیری از موازی کاری خیران باشد.
انتهای پیام

ساداتی‌نژاد:حوزه‌های مغفول در آران و بیدگل مورد توجه خیران قرار گیرد