کشف بیش از 55 هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در رشت

شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵
کشف بیش از 55 هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در رشت

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گیلان از کشف بیش از 55 هزار و 826 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در رشت خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ «علی یوسفی»، رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گیلان از کشف لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در رشت خبر داد و اظهار کرد: کارآگاهان پلیس پس از کسب گزارش های مختلف از دپو غیرمجاز لوازم آرایشی غیرمجاز در یک انبار در رشت،پیگیری این موضوع را در دستور کار پلیس قرار دادند.

وی با بیان این‌که مأموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی انبار را شناسایی کرده و مورد بازرسی قرار دادند، افزود: مأموران در این بازرسی موفق به کشف 55 هزار و 826 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی غیر مجاز در 6 مارک مختلف خارجی شدند.

یوسفی با تصریح بر این‌که این لوازم  فاقد هرگونه مدارک گمرکی و بهداشتی بود، خاطرنشان کرد: متهم 35 ساله پس از کشف اقلام قاچاق، دستگیر و برای ادامه رسیدگی به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گیلان ارزش های لوازم مکشوفه را 350 میلیون ریال برآورد کرد و بر برخورد با کالاهای قاچاق و غیرمجازی که تهدیدکننده اقتصاد جامعه می باشد، تأکید کرد.

کشف بیش از 55 هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در رشت