نمایشگاه واقعه‌نگاری اربعین در حرم حضرت معصومه(س)

یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵
نمایشگاه واقعه‌نگاری اربعین در حرم حضرت معصومه(س)

مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) از برپایی نمایشگاه واقعه‌نگاری اربعین در حرم کریمه اهل بیت(س) خبر داد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام جواد بهشتی پور با اعلام این خبر گفت: آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) با همکاری موسسه جهانی آل البیت(ع) در ایام اربعین حسینی نمایشگاه «واقعه نگاری» اربعین را در راستای آشنایی با تاریخچه و معارف و مفاهیم اربعین برپا می‌کند.

وی با اشاره به بخش‌های مختلف نمایشگاه واقعه‌نگاری اربعین افزود: این نمایشگاه شامل بخش‌های «اربعین در قاب تصویر» شامل تصاویر منتخب عکاسان حرفه‌ای از زائران پیاده‌روی اربعین و «عکس‌های مردمی» که گزیده تصاویر ارسالی زائرین از پیاده‌روی اربعین است، می‌شود. همچنین بخش »پیاده‌روی اربعین در گذر تاریخ»، شامل تصاویر قدیمی از پیاده‌روی و احیاگران آن است.

مدیر کل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس افزود: بخش «کودکان و نوجوانان» با برپایی مسابقات، غرفه رنگ‌آمیزی و بخش »پرسش و پاسخ» با حضور کارشناسان، بخش «سالن نمایش» با نمایش کلیپ ها و تصاویر با موضوع اربعین از دیگر بخش های این نمایشگاه می باشد.

بهشتی پور در پایان با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در صحن جامع فاطمی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها گفت: تاریخ برپایی این نمایشگاه از بیست آبان لغایت دوم آذرماه از ساعت 8:30 صبح تا 22 است.

نمایشگاه واقعه‌نگاری اربعین در حرم حضرت معصومه(س)