ترکاشوند: تجدید شدن بازی با پارسه به نفع همه است

سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵
ترکاشوند:  تجدید شدن بازی با پارسه به نفع همه است

سرمربی تیم‌ والیبال متین صالحین ورامین گفت: هر 12 تیمی که در لیگ حاضر هستند می‌توانند مدعی باشند و شرایط به گونه‌ای نیست که بتوان نتایج را خیلی راحت پیش بینی کرد.

محمد ترکاشوند در گفت‌وگو با ایسنا، درباره بازی هفته‌ پنجم متین صالحین ورامین برابر بانک سرمایه، گفت‌: بانک سرمایه تیم هماهنگ و منظمی است و کلاسیک والیبال بازی می‌کند. این تیم از ملی‌پوشان زیادی بهره می‌برد و پتانسیل‌ بالایی دارد. تیم ما هم نیروی جوانی و تجربه را با هم دارد و تلاش می‌کنیم بازی چهارشنبه تماشاگر پسند باشد. ما نیم نگاهی به برد در این بازی داریم تا بتوانیم شکست‌های گذشته را جبران کنیم.

او درباره شکست تیمش در هفته‌ چهارم برابر شهرداری اراک، گفت‌: نمی‌توان تیمی را از پیش برنده قلمداد کرد. 12 تیم در لیگ حضور دارند که همه آنها می‌توانند مدعی باشند. در هفته‌ چهارم ما به مصاف شهرداری اراک رفتیم که در هفته‌های ابتدایی جزو بهترین‌های لیگ بود. سرویس‌های خوب این تیم ما را دچار مشکل کرد. باید ضعف‌هایمان را به خوبی شناسایی کنیم تا در بازی‌های بعدی با مشکل روبرو نشویم.

ترکاشوند درباره پیش‌بینی خود از مدعیان لیگ گفت‌: قضاوت کردن درباره این موضوع شاید زود باشد. در این چهار هفته‌ بازی‌های قشنگی انجام شده و به جز برخی حواشی که به وجود آمده مشکلی نبوده است. در کل تمام تیم‌ها تلاش خود را انجام می‌دهند و امیدوارم این روند ادامه‌ دار باشد و لیگ خوبی داشته باشیم.

او درباره بازی هفته‌ اول این تیم برابر پارسه که به دلیل بدهی این تیم برگزار نشد و بازی سه بر صفر به نفع پارسه اعلام شد، گفت‌: هر گونه که حساب کنیم این بازی باید تجدید شود. هر چند باز هم می‌گویم نظر فدراسیون مهم است. اگر تیم پارسه هم قبول کند که این بازی برگزار شود. لطف بزرگی کرده است. این نتیجه‌ نه تنها در حق ما،‌ بلکه شاید در حق همه تیم‌ها ظلم باشد. میانگین امتیازی متین و پارسه به دلیل برگزار نشدن این بازی خیلی تغییر کرده است و عادلانه نیست.

ترکاشوند: تجدید شدن بازی با پارسه به نفع همه است