معرفی برندگان جشنواره کارت هدیه بانک اقتصاد نوین

یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵
معرفی برندگان جشنواره کارت هدیه بانک اقتصاد نوین

دارندگان کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین برای اطلاع از برنده‌شدنشان در دومین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین و یا بخش جشنواره کارت هدیه در تارگاه اصلی بانک مراجعه کنند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بانک اقتصاد نوین اعلام‌کرد: در دومین دوره جشنواره کارت هدیه این بانک که از اول خرداد آغاز و تا پایان شهریور ۹۵ ادامه داشت، بانک اقتصادنوین به قید قرعه به دارندگان کارت‌های هدیه این بانک یک‌صد کارت هدیه ۵ میلیون ریالی اهدا می‌کند.

بر این اساس در جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین به ازای هر ۲۵۰ هزار ریال از مانده کارت هدیه در هر روز، یک امتیاز برای دارنده کارت هدیه منظور شد که در پایان دوره قرعه‌کشی، برندگان جوایز مشخص شدند.

در دومین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین، کارت‌های هدیه این بانک که از ابتدای اسفندماه ۹۴ تا پایان شهریور ۹۵ شارژ و دارای حداقل ۲۵۰ هزار ریال مانده بودند، به‌طور خودکار قرعه‌کشی شدند.

برای اطمینان از برنده‌بودن در جشنواره لازم است دارندگان کارت هدیه نسبت به ثبت شماره ۱۶ رقمی کارت هدیه خود در قسمت محاسبه امتیاز اقدام کنند، در صورت برنده‌بودن، نوع جایزه و در غیر این‌صورت امتیاز فعلی کارت هدیه مورد نظر اعلام می‌شود.

جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین هر سه ماه یکبار برگزار می‌شود و برندگان هر دوره قرعه‌کشی باید حداکثر تا پایان دوره بعد، اطلاعات مورد نیاز را به مرکز ارتباطات نوین از طریق شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ اعلام کنند؛ ضمن اینکه در صورت برنده نشدن کارت هدیه در قرعه‌کشی، امتیاز دوره‌ قبلی با شرط حفظ مانده حداقل ۲۵۰ هزار ریال در کارت، به دوره‌ بعدی قرعه‌کشی انتقال می‌یابد.

معرفی برندگان جشنواره کارت هدیه بانک اقتصاد نوین