کمک دو و نیم میلیون دلاری لبرون جیمز به نمایشگاه محمدعلی کلی

جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
کمک دو و نیم میلیون دلاری لبرون جیمز به نمایشگاه محمدعلی کلی

لبرون جیمز، ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز، دو و نیم میلیون دلار به نمایشگاه محمدعلی کلی کمک کرد. او دلیل این کار را انگیزه‌ای اعلام کرد که بوکسور افسانه‌ای به او داده است تا کارش را به صورت حرفه‌ای دنبال کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت AOL، لبرون جیمز،  ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز و تیم ملی آمریکا که در کنار ورزش، یک سازمان خیریه دارد، به نمایشگاه جدید محمدعلی کلی در موزه آفریقایی - آمریکایی تاریخ و فرهنگ، کمک دو و نیم میلیون دلاری کرد.

مایکل جردن، ستاره سابق NBA نیز پنج میلیون دلار و مجیک جانسون دیگر بسکتبالیست مشهور یک میلیون دلار به برپایی این نمایشگاه کمک کرده بودند.

لبرون جیمز درباره این کار خود به USA today گفت: محمدعلی نقش اساسی در کار من به عنوان یک ورزشکار داشته است زیرا آنچه که او به عنوان یک قهرمان در رینگ انجام داد و آنچه به عنوان یک انسان خارج از رینگ انجام داد، مهم بود. تمامی رفتارها و آنچه او برایش پایداری کرد و درباره‌اش صحبت کرد، برای من اهمیت دارد. هر روز به او فکر می‌کنم. فکر می‌کنم بدون اشتیاق او، هدف‌هایش و اخلاقیاتش، شاید من اینجا ننشسته بودم و درباره او صحبت نمی‌کردم.

کمک دو و نیم میلیون دلاری لبرون جیمز به نمایشگاه محمدعلی کلی
jkkjkjkjkj