‌باید با تعامل مشکلات رفع و کار پیش برود ‌

پنجشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵
‌باید با تعامل مشکلات رفع و کار پیش برود
‌

‌استاندار کرمان گفت: نمی خواهیم کسی را محکوم کرده و فرد دیگری را بالا ببریم، باید گفت و شنود کرد تا مشکلات را حل کرده و کار را پیش ببریم.

‌به گزارش ایسنا‌، "علیرضا رزم حسینی" صبح امروز چهار آذرماه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان اظهار کرد: ارائه گزارش صرف در جلسات فقط هدر دادن وقت است و باید جلسات خروجی داشته و بتوانند مسئله و مشکلی را رفع کنند.


وی افزود: ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان، پروژه‌های ابلاغی از مرکز را پذیرفته و ارزیابی براساس همان پروژه‌ها صورت می‌گیرد.
رزم حسینی تصریح کرد: در استان کرمان 75 هزار میلیارد تومان تفاهمنامه پروژه‌های مثلث توسعه اقتصادی را داریم و 30 درصد آن در حال اجراست، بحث این است که آیا این پروژه‌ها در ارزیابی اجرای اقتصاد مقاومتی لحاظ می‌شود یا نه؟
وی بیان کرد: همه ادارات و استان‌ها به دادههای ارائه شده در گزارشات و رتبه بندی استان‌ها در اجرای اقتصاد مقاومتی و بحث رونق تولید، معترض هستند.
استاندار کرمان گفت: بیشتر هدف ما بخش غیردولتی است و اقتصاد مقاومتی مردمی است و باید برای پروژه‌هایی که به منظور تحقق این حوزه است، منابع جذب کرده و آنها را اجرا کنیم.
وی افزود: در شرایطی که سرمایه گذاری خارجی در کشور اتفاق نیفتاده، شرکت کرمان خودرو 400 میلیون دلار قطعات خودرو وارد و تولید کرده که این عدد در جایی ثبت نشده است و باید این گزارش را به مرکز منتقل کنیم.
رزم حسینی تصریح کرد: نمی‌خواهیم کسی را محکوم کرده و فرد دیگری را بالا ببریم، باید گفت و شنود کرد تا مشکلات را حل کرده و کار را پیش ببریم.
وی بیان کرد: در سیستم و بروکراسی معیوب، قوانین مزاحم و چالش‌های اقتصادی، اگر گفت و شنودها حذف شود و دنبال راه حل نرویم، راه حل اساسی برای اقتصاد کشور پیدا نمی‌شود.
استاندار کرمان گفت: مدیران استان نباید نگران رتبه بندی باشند، ما باید کارمان را خوب انجام بدهیم.

انتهاي پیام

‌باید با تعامل مشکلات رفع و کار پیش برود ‌