بسته اخبار اقتصادی ایسنا در روز جمعه

جمعه ۰۵ آذر ۱۳۹۵
بسته اخبار اقتصادی ایسنا در روز جمعه

اخبار مربوط به برخورد دو رام قطار مسافری در محور ریلی سمنان- دامغان، آخرین وضعیت برق و گاز در مناطق برف‌زده به‌ویژه شمال کشور، افزایش 10درصدی حقوق در سال آینده و اخبار مربوط به آنفلوآنزای مرغی عناوین مهم‌ترین اخبار امروز اقتصادی ایسنا بود.

به گزارش ایسنا، برخی از مهم‌ترین‌ خبرهای اقتصادی ایسنا در روز جمعه (5 آذرماه) در ادامه آمده است که با کلیک روی تیتر هر خبر، متن کامل آن در دسترس خواهد بود.

خط ریلی تهران-مشهد مسدود شد/بازگشایی خط از ساعت ۲۰ امشب

پس از حادثه صبح امروز که به برخورد دو قطار مسافری به یکدیگر و کشته و مجروح شدن 35 و 80 تن از مسافران و مسئولان فنی راه آهن منجر شد، مسیر ریلی تهران – مشهد نیز مسدود شد که در نهایت اعلام شد ریل‌گذاری جدید و بازگشایی خط‌آهن تهران - مشهد تا ساعت ۲۰ امشب به پایان می‌رسد.

مشکل قطع برق مازندران تا پایان امروز برطرف می‌شود

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر  از آمادگی نیروهای شرکت برق برای حل مشکل قطعی برق کل استان مازندران تا پایان امروز خبر داد.

گاز ۹۸درصد مناطق و خانوارهای مازندران وصل شد

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران ضمن تکذیب خبر قطعی گاز همه نیروگاه های برق،از وصل شدن گاز ۹۸ درصد مناطق و خانوارهای مازندران خبر داد.

سرمازدگی اخیر باعث گرانی مرکبات نمی‌شود

طی هفته گذشته بارش برف در بسیاری از نقاط کشور به ویژه استان‌های شمالی باعث سرمازدگی بسیاری از محصولات و تولیدات بخش کشاورزی شد اما قائم مقام خانه کشاورز معتقد است که این سرمازدگی نمی‌تواند کمبود و گرانی مرکبات را باعث شود چرا که  میزان خسارت وارده مشخص نیست و این محصولات در بسیاری از استان‌های کشور که آسیبی ندیده‌اند تولید می‌شوند.

افزایش ۱۰ درصدی حقوق نهایی شد

آخرین اطلاعات دریافتی در رابطه با  اعداد و ارقام بودجه ۱۳۹۶ از نهایی شدن افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارکنان در سال آینده حکایت دارد.

شیوع آنفلوآنزای مرغی و اطلاع‌رسانی ضعیف دام‌پزشکی

 آنفلوآنزای مرغی که در روزهای گذشته شیوع آن از سوی سازمان دامپزشکی در دو واحد مرغداری پایتخت گزارش شد در حالی اتفاق افتاده که با وجود وظیفه مسئولان برای اطلاع‌رسانی  در این زمینه و دادن هشدارهای لازم به مرغ‌داران سازمان دامپزشکی همچنان در سکوت رسانه‌ای به سر می‌برد.

مرغ و تخم‌مرغ گران نمی‌شود

به دنبال شیوع آنفلوآنزای مرغی، مسئولان مربوطه اعلام کردند که این جریان کنترل شده و هیچ خطری مردم را تهدید نمی کند. در عین حال که تاثیری هم بر تغییر قیمت مرغ و تخم مرغ نخواهد داشت.

هشدار به خریداران آیفون ۷

رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی از احتمال بروز مشکل برای خریداران آیفون‌های ۷ قاچاق و غیررسمی پس از اجرای طرح رجیستری موبایل خبر داد.

بسته اخبار اقتصادی ایسنا در روز جمعه
jkkjkjkjkj