مدیر عامل باشگاه صالحین ورامین: تعطیلی تمرین‌ها ربطی به شکست برابر پیکان ندارد

سه شنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۵
مدیر عامل باشگاه صالحین ورامین: تعطیلی تمرین‌ها ربطی به شکست برابر پیکان ندارد

مدیر عامل باشگاه صالحین ورامین گفت: بازیکنان به دلیل پرداخت نشدن مطالباتشان از لحاظ روحی بهم ریخته‌اند اما این موضوع ربطی به شکست برابر تیم پیکان ندارد.

علیرضا فداکار در گفت وگو با ایسنا درباره مشکلات مالی تیم والیبال صالحین ورامین گفت: مبلغی را شورای شهر تصویب کرده است و بعد از انجام مراحل اداری  مشکلات را حل می‌کنیم. همه مجموعه ها دارای مشکلات مالی هستند  و ما استثنا نیستیم. به دلیل از سال گذشته مشکلات مالی داشتیم بازیکنا کمی نگران هستند.

مدیر عامل تیم صالحین ورامین درباره اینکه بازیکنان تیم تعطیلی تمرینات را یکی از عوامل شکست این تیم برابر پیکان عنوان کردند گفت: بازیکنان گفته‌اند که عدم پرداخت مالی در روحیه آن‌ها تاثیرگذار بوده است اما این دلیل باخت تیم نیست. تیم پیکان هم تیم خوبی است و به نظرم تیم ما فقط از لحاظ روحی مشکل داشت. تلاش می‌کنیم دغدغه بازیکنان را برطرف کنیم و به روزهای اوج خودشان برگردند.

فداکار درباره میزان رضایتش از نتایج تیم در لیگ برتر گفت: نسبت به هدف‌گذاری که داشتیم برنامه‌ها به خوبی پیش رفته و خیلی دور نیستیم.

او درباره اولین بازی این تیم در لیگ برتر که به دلیل بدهی‌برگزار نشد، اظهار کرد: ما از هفته دوم مجوز حضور در لیگ را گرفتیم و معنا ندارد که بازی 3 بر صفر به نفع حریف شود. اگر در بازی حضار نمی‌شدیم این تصمیم درست بود اما نباید الان به شکلی شود که تیم‌های دیگر هم ضرر کنند. فدراسیون قول پیگیری داده‌اند که این موضوع را بررسی کنند.

مدیرعامل تیم والیبال صالحین ورامین با بیان اینکه فدراسیون قطعا قانون را درباره تیم‌های بدهکار به صورت یکسان اجرا کرده، اظهار کرد: واقعا من اطلاعی از این موضوع ندارم اما شخصیت اعضای فدراسیون اینگونه نیست که قانون را مصادره کنند. من بعید می‌دانم که این اتفاق رخ داده باشد و تیمی بدون اینکه بدهی‌های خود را سروسامان دهد در لیگ بازی کرده باشد. اگر اینطور باشد در حق ما کم لطفی شده است. به نظرم بازگشت به گذشته و صحبت درباره این موضوع درست نیست.

مدیر عامل باشگاه صالحین ورامین: تعطیلی تمرین‌ها ربطی به شکست برابر پیکان ندارد