Home

«رادیو جمعه» شب یلدا را کوتاه می‌کند

رادیو جمعه‌ای‌ها با ویژه‌برنامه «یلدا و لبخند» به مناسبت شب یلدا، تلاش می‌کنند لحظات مفرحی را برای شنوندگان رادیو ایران فراهم کنند.

دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵
«رادیو جمعه» شب یلدا را کوتاه می‌کند

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان - تهیه‌کننده ویژه برنامه «شب یلدا» - با اعلام این خبر گفت: مردم و شنونده‌های رادیو ایران می‌توانند از دورهمی‌های شب یلدایشان عکس گرفته و آن را برای برنامه ارسال کنند و شاهد عکس‌های ارسالی در رادیو نمای ایران باشند.

قدوسیان درباره بخش‌های مختلف این برنامه گفت: در هر یک ساعت مسابقه ضرب‌المثل مرتبط با شب یلدا توسط مجریان برنامه علیرضا جاویدنیا و ابوالفضل آقاخانی پخش می‌شود. همچنین در انتهای هر ساعت با صدای گویندگان مطرح رادیو همچون سرور پاکنشان، بهروز رضوی، منوچهر والی‌زاده و امیر نوری تفالی به دیوان حافظ زده می‌شود.

تهیه‌کننده این برنامه گفت: به دلیل استقبال مردم از شخصیت «کمال همنشین» با اجرای منصور اسکندری، «کمال همنشین» شب یلدا مهمان رادیو جمعه‌ای‌هاست.

همچنین در طول برنامه بازیگران پیشکسوت رادیو جمعه همچون عباس محبی، اصغر سمسارزاده، شوکت حجت و فرانک رفیعی ... وارد استودیو شده و دورهمی را تشکیل می‌دهند.

جمشید مشایخی، علی زند وکیلی و رضا رویگری از مهمان‌های ویژه دورهمی شب یلدای رادیو ایران هستند.

قدوسیان با بیان اینکه در شب مهر نمایش کوتاه طنز و طنز آهنگ‌ها چاشنی برنامه خواهند بود، تصریح کرد: از هنرمندان قدمی برنامه‌های  طنز رادیو نظیر منوچهر نوذری، فرهنگ مهرپرور و مولود کنعانی نیز یادی خواهد شد.

وی ادامه داد: از آن جا که هر شب ساعت ۲۱:۴۵ برنامه شب بخیر کوچولو از رادیو ایران پخش می‌شود، فضای برنامه طوری طراحی شده که مریم نشیبا، بانوی قصه ها در شب یلدا راس این ساعت برای بچه‌ها قصه یلدا بگوید.

گزارش از شهرستان‌ها درباره مراسم شب یلدا از دیگر بخش‌های این برنامه است.

قدوسیان خاطرنشان کرد: مردم و شنونده‌های خوب رادیو ایران می‌توانند از دورهمی‌های شب یلدایشان عکس گرفته و آن را برای برنامه ارسال کنند و شاهد عکس‌های ارسالی در رادیو نمای ایران باشند.

ویژه برنامه «یلدا و لبخند» سه‌شنبه بعد از اذان مغرب تا ساع