هشدار تعزیرات به آرایشگران و لوازم‌آرایشی فروش‌ها

چهارشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۵
هشدار تعزیرات به آرایشگران و لوازم‌آرایشی فروش‌ها

مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام از مردم خواست تخلفات واحدهای آرایشگری را با تلفن 124 یا به میز خدمت در اداره تعزیرات استان گزارش کنند تا برخورد قاطع صورت بگیرد.

«نعمت‌الله بیرانوند» در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه طرح نظارتی و ساماندهی و کنترل آرایشگران زنانه و فروشندگان لوازم‌آرایشی و بهداشتی در سطح استان به مدت سه ماه اجرا می‌شود، اظهار کرد: با توجه به وصول گزارش‌هایی در سطح کشور مبنی بر انجام تخلفات در آرایشگاه‌های زنانه و گران‌فروشی، عدم صدور فاکتور، عدم نصب قیمت نرخ نامه در محل کار و دخالت در امور پزشکی و درمانی و اقدام به برداشتن خال،زگیل،انجام تاتو و خال‌کوبی با وسایل غیرمجاز و شرایط غیربهداشتی این طرح به دستور ریاست عالی سازمان تعزیرات حکومتی در حال اجرا است.

بیرانوند خاطرنشان کرد: در استان ایلام نیز جلسه هم‌اندیشی برای نظارت همه‌جانبه با دستگاه‌های استاندارد، نیروی انتظامی، بهداشت، اتاق اصناف، صنعت و معدن و اتحادیه صنف آرایشگران زنانه استان برگزارشده همه موارد و نکات لازم تذکر داده‌شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام با اشاره به اینکه مقدمات لازم برای اجرای کامل طرح در سطح استان فراهم است تصریح کرد: به واحدهای آرایشگری زنان هشدار جدی داده می‌شود هرگونه تخلف با برخورد قاطع تعزیرات حکومتی روبه‌رو می‌شود و در این زمینه باکسی تعارف نداریم.

وی با تأکید بر اینکه واحدهای صنفی آرایشگر و فروشندگان لوازم‌آرایشی باید فعالیت خود را طبق قانون انجام دهند، قیمت حتماً درج شود و از خالت در امور پزشکی جدا خودداری کنند افزود: اتحادیه‌ها و صنوف موظف به همکاری با بازرسان دستگاه‌ها هستند.

بیرانوند ادامه داد: از مردم درخواست داریم تخلفات واحدهای آرایشگری را با تلفن 124 یا به میز خدمت در اداره تعزیرات استان گزارش کنند تا برخورد قاطع صورت بگیرد.

هشدار تعزیرات به آرایشگران و لوازم‌آرایشی فروش‌ها
jkkjkjkjkj