مساکن مهر بازرگان در آستانه تخریب

سه شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۵
مساکن مهر بازرگان در آستانه تخریب

رئیس شورای اسلامی شهر بازرگان گفت: نشتی آب از چاه‌های فاضلاب، خانوارهای ساکن در مساکن مهر بازرگان به‌علت احتمال ریزش و تخریب منازل تهدید می‌کند.

به گزارش ایسنا، «حبیب‌زاده»  در جلسه  شورای این شهر با اعلام این مطلب گفت: به‌علت احداث مساکن مهر بازرگان در بالای تپه‌ای بدون مطالعه و کار کارشناسی، هم‌اکنون آب چاه‌های فاضلاب این منازل از پائین تپه نشت کرده و آن را در خطر تخریب قرار دارند.

وی با بیان این‌که هم‌اکنون 330 خانوار در این مساکن ساکن هستند، افزود: همه ادارات و نهادهای مسئول در ارتباط با مساکن مهر از دادن هرگونه خدمات به اهالی این مساکن سر باز زده و تنها شهرداری بازرگان به این مساکن ارائه خدمت می‌کند.

رئیس شورای اسلامی شهر بازرگان با بیان این‌که به‌علت سست بودن خاک محل احداث این مساکن رانش زمین در این محل دور از انتظار نیست، افزود: لازم است برای جلوگیری از وارد هرگونه خسارت به اهالی در این محل تصفیه‌خانه احداث شده یا به ایجاد سپتیک اقدام شود.

رئیس شورای شهر بازرگان همچنین تصریح کرد: علیرغم مکاتبات فراوان با ادارات و نهادهای مختلف هیچ گونه اقدامی برای ارائه خدمات به این مساکن نشده است.

«حاتمی» شهردار بازرگان هم در این جلسه گفت: شهرداری بازرگان تا به حال تمامی معابر این مساکن را به ده هزار متر مربع آسفالت و 4 هزار متر هم جدول کشی کرده است.

وی خاطر نشان کرد: برای اجرای این طرح‌ها تاکنون 215 میلیون تومان شهرداری بازرگان هزینه کرده است.

مساکن مهر بازرگان در آستانه تخریب