طرح رهبر باواریای آلمان برای تشدید محدودیت‌ها علیه مهاجران

یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵
طرح رهبر باواریای آلمان برای تشدید محدودیت‌ها علیه مهاجران

پیش‌نویس منشوری توسط رهبر حزب اتحاد سوسیال مسیحی آلمان در راستای اعمال محدودیت‌های شدیدتر علیه مهاجرت به این کشور تهیه شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری راشاتودی، هورست سیهوفر، نخست وزیر ایالت باواریای آلمان و رهبر حزب اتحاد سوسیال مسیحی این کشور پیش‌نویس منشوری را تحت عنوان "آلمان باید آلمان باقی بماند" علیه مهاجرت به این کشور تهیه کرده است.

در پیش‌نویس این سند پیشنهاد انجام توافق با سه کشور برای اعمال محدودیت بر روند مهاجرت آلمان همانند توافق انجام شده با ترکیه، داده شده است.

براساس گزارش منتشر شده در یک روزنامه محلی در مونیخ، انتظار می‌رود این منشور در روز سه‌شنبه منتشر شود. این سند نشان دهنده مواضع حزب اتحاد سوسیال مسیحی آلمان در برابر روند مهاجرت به این کشور است. بیشتر مفاد این سند توسط سیهوفر به نگارش در آمده اما در آن پیشنهادات ارائه شده از سوی وزرای باواریا نیز گنجانده شده است.

در این سند آمده است، مفاد ارائه شده در راستای لزوم حفظ مسئولیت انسانی و مسیحیت است.

همچنین بر اساس این منشور سیاست‌های مربوط به الحاق خانواده‌ها سخت‌تر شده و زندگی در اتحادیه اروپا منوط به کسب درآمد از سوی خود فرد می‌شود. همچنین مهاجران بزرگ سال‌تر که بیشتر عمر کاری خود را در بیرون از این اتحادیه گذرانده‌اند از پرداخت‌های اجتماعی کمتری برخوردار می‌شوند.

به نوشته این سند، باید سقف میزان مهاجران سالانه به 200 هزار نفر برسد. سیهوفر در این سند از اعضای اتحادیه اروپا خواسته است که محدودیت‌های بیشتری اعمال کنند.

طرح رهبر باواریای آلمان برای تشدید محدودیت‌ها علیه مهاجران