آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ناملایمات را به جان خرید ولی شکوه نکرد

دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ناملایمات را به جان خرید ولی شکوه نکرد

یک عضو جامعه روحانیت با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یک لحظه امام و مقام معظم رهبری را تنها نگذاشت، مطرح کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ناملایمات را به جان خرید ولی شکوه نکرد.

ابوالحسن نواب در گفت‌و گو با ایسنا، با ابراز ناراحتی نسبت به درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه متاسفانه امروز شاهد درگذشت یکی از استوانه‌های اصلی انقلاب اسلامی بودیم، گفت شهید بهشتی، مقام معظم رهبری و آقای هاشمی رفسنجانی سه ضلعی بودند که استوانه و پایه‌های اصلی نظام محسوب می‌شدند، دیگران هم بودند ولی دیگران در این حد از اهمیت نبودند.

این عضو جامعه روحانیت مبارز افزود: امروز شاهد درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی هستیم که در هیچ‌یک از صحنه‌های انقلاب از سال ۱۳۳۷ تا کنون غایب نبوده و بیش از ۵۷ سال ایشان در عرصه مبارزات و یک آن در این باره غفلت نکردند،  نویسنده بهترین‌ کتاب‌ها در انقلاب و صاحب پیشرفته‌ترین تحلیل ها و صاحب آگاهی بخشی‌ها به ملت ایران در سال‌های امامت جمعه  و پیشگام قوی‌ترین اقدامات اجرایی بودند که هنوز کشور در حال بهره‌مندی از زحمات ایشان در دولت سازندگی است.

وی در ادامه گفت: ایشان یک لحظه نه امام(ره) را و نه مقام معظم رهبری را تنها نگذاشت و یک لحظه از این دو فاصله نگرفتند. همه ناملایمات را به جان خرید، ولی شکوه نکرد و توانست با ثبات قلم تا آخرین لحظه عمرش در خط مستقیم اسلام، امام، انقلاب و رهبری بماند.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ناملایمات را به جان خرید ولی شکوه نکرد