آیت‌الله رفسنجانی نقشی تعیین‌کننده‌ای چه پیش از انقلاب و چه پس از انقلاب ایفا کرد

دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵
آیت‌الله رفسنجانی نقشی تعیین‌کننده‌ای چه پیش از انقلاب و چه پس از انقلاب ایفا کرد

‌دبیر جبهه متحد اصولگرایان استان هرمزگان گفت: دشمنان همواره سعی در ایجاد اختلاف بین آیت‌الله رفسنجانی و مقام معظم رهبری داشتند اما هیچ‌گاه موفق به این کار نشدند و این جمله مقام معظم رهبری پس از انتخابات سال 76 که آیت‌الله رفسنجانی امین ایشان است، گواه بر این موضوع بوده و هست.

‌پرویز سالاری در گفت‌وگو با ایسنا،‌ ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، افزود: ایشان یکی از شخصیت‌های برجسته و نسل‌های اول انقلاب اسلامی بود که نقش مؤثری در کنار امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری داشتند.

وی بابیان اینکه آیت‌الله رفسنجانی از عناصر تشکیل‌دهنده انقلاب اسلامی بود که راهبرد و استراتژی‌هایی که امام خمینی(ره) تعیین کردند را به اجرا درمی‌آورد، تصریح کرد: آیت‌الله رفسنجانی در کنار شخصیت‌هایی همچون آیت‌الله بهشتی، آیت‌الله مطهری و مقام معظم رهبری نقشی تعیین‌کننده‌ای چه پیش از انقلاب و چه پس از انقلاب ایفا کرد.

دبیر جبهه متحد اصولگرایان استان هرمزگان با اشاره به اینکه هیچ‌گاه رشادت‌های آیت‌الله رفسنجانی در دوران خفقان دوران ستم‌شاهی و مجاهدت‌های ایشان و تحمل شرایط زندان و سخت‌ترین شکنجه‌های آن دوران را از یاد نخواهیم برد، خاطرنشان کرد: دشمنان همواره سعی در ایجاد اختلاف بین آیت‌الله رفسنجانی و مقام معظم رهبری داشتند اما هیچ‌گاه موفق به این کار نشدند و این جمله مقام معظم رهبری پس از انتخابات سال 76 که آیت‌الله رفسنجانی امین ایشان است، گواه بر این موضوع بوده و هست.

سالاری با بیان اینکه 24 سال خدمت ایشان در مسئولیت سنگین ریاست مجمع تشخصی مصلحت نظام و تبیین عالی‌ترین راهبردهای نظام جمهوری اسلامی و هماهنگ کردن قوا امری سخت بود که به‌خوبی آیت‌الله رفسنجانی از عهده این امر برآمد.

دبیر حزب جمعیت رهپویان اسلامی استان هرمزگان با ابراز امیدواری از اینکه نسل‌های دوم و سوم و چهارم انقلاب بتوانند ادامه‌دهنده راه شهدا، مبارزین و مجاهدین انقلاب اسلامی باشند، اضافه کرد: دشمن پیوسته به دنبال نفوذ و تأثیرگذاری و تأثیرپذیری در شخصیت‌های اصلی نظام است و در این گذرهای تاریخی تلاش بسیاری کرده اما هیچ‌گاه موفق به این هدف نشده و خوشبختانه هرروز شاهد کارآمدی بیشتر نظام جمهوری اسلامی ایران و تقویت مردم‌سالاری دینی با پشتیبانی آحاد ملت ایران از مقام معظم رهبری شاهد هستیم.


انتهای پیام

آیت‌الله رفسنجانی نقشی تعیین‌کننده‌ای چه پیش از انقلاب و چه پس از انقلاب ایفا کرد