جزئیات برگزاری جشنواره دانشجویی چکامه در خوزستان

سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵
جزئیات برگزاری جشنواره دانشجویی چکامه در خوزستان

معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی خوزستان جزئیات جشنواره ادبی چکامه را در دو بخش داستان و شعر ویژه برای دانشجویان استان خوزستان تشریح کرد.

محمد شهباز در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به انتشار فراخوان مرحله استانی جشنواره ادبی چکامه، اظهار کرد: این جشنواره فرصتی برای رشد و تربیت نیروهای فرهنگی و انقلابی است که می‌توانند معادلات جنگ نرم را تغییر دهند.

وی ادامه داد: این جشنواره ادبی در قالب دو بخش داستان و شعر تدوین شده که رشته‌های بخش داستان شامل داستان، رمان، داستان کوتاه و شعر در ئو قالب کلاسیک و نیمایی است.

شهباز گفت: محورهای شرکت در جشنواره ادبی چکامه آزاد است؛ اما بخش ویژه آن شامل موضوعاتی همچون سبک زندگی دانشجویی، امر به معروف و نهی از منکر و اقتصاد مقاومتی است.

معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی خوزستان با اشاره به اینکه شرکت در این جشنواره برای همه دانشجویان استان آزاد است، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا ۲۲ بهمن‌ماه به دبیرخانه جشنواره (دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز) تحویل دهند.

وی با بیان اینکه برگزیدگان به مرحله کشوری راه خواهند یافت، گفت: جشنواره چکامه این ظرفیت را ایجاد می‌کند که دانشجویان خوزستانی مستعد شناسایی، جذب و تربیت شوند.

جزئیات برگزاری جشنواره دانشجویی چکامه در خوزستان