شناسنامه فناوری در محور انواع ربات‌های زیرسطحی ارائه شد

سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵
شناسنامه فناوری در محور انواع ربات‌های زیرسطحی ارائه شد

ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری در راستای اجرایی‌سازی نقشه راه فناوری‌های دریایی در کشور، شناسنامه فناوری در محور انواع ربات‌های زیرسطحی را تهیه و ارائه کرد.  

به گزارش ایسنا، ستاد دریایی به منظور اجرایی‌سازی نقشه راه فناوری‌های دریایی در کشو و توسعه صنعتی در این حوزه اولین جلسه از کمیته تخصصی محور ربات‌های زیرسطحی از طرح تدوین نقشه راه فناوری‌های دریایی کشور را برگزار کرد که در این جلسه شناسنامه‌فناوری در محور انواع ربات‌های زیرسطحی ارائه شد.
سیدحسین حسینی، مسؤول دبیرخانه اجرایی‌سازی نقشه راه فناوری ستاد دریایی، در این جلسه صنایع دریایی کشور را از صنایع مادر در کشور خواند و گفت: صنایع دریایی در کشور در توسعه صنعتی کشور نقش مهمی را ایفا می‌کند و در این خصوص تا کنون ستاد فعالیت‌های زیادی به منظور دستیابی به توسعه صنعتی در کشور به انجام رسانده است. 
در بخش دیگری از این نشست، حسن صیادی و تیمی از دانشجویان وی به ارائه شناسنامه فناوری در محور انواع ربات‌های زیرسطحی پرداختند.
بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، این جلسه با حضور حسن صیادی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف، مهدی لویی‌پور عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان و عضو پژوهشکده علوم و تکنولوژی اصفهان، حاتم قاسم‌زاده عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و نمایندگان  سازمان صنایع دریایی ودجا، شرکت نفت خزر، شرکت نفت فلات قاره ایران، شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران، شرکت نفت و گاز پارس، شرکت مدیریت کشتی (شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران) و شرکت دانش‌بنیان سپهر سیستم اندیش برگزار شد. 
انتهای پیام

شناسنامه فناوری در محور انواع ربات‌های زیرسطحی ارائه شد