کمربندی خرم‌دره به ابهر چهار بانده می‌شود

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
کمربندی خرم‌دره به ابهر چهار بانده می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: کمربندی خرم‌دره به ابهر چهار بانده می‌شود.

به گزارش ایسنا، کلیم‌الله وثوقی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در محور کمربندی خرم‌دره به ابهر شاهد وجود دو نوع ترافیک هستیم، اظهار کرد: در این محور شاهد یک نوع ترافیک منطقه‌ای به علت استفاده پنج منطقه شهری از این محور و یک نوع ترافیک فرامنطقه‌ای به علت خدمات‌دهی این محور به شمال‌غرب و شرق کشور هستیم.

وی در ادامه با اشاره به چهار بانده کردن برخی از محورهای استان، تصریح کرد: با مطالعات صورت گرفته محور خرم‌دره به صائین‌قلعه و خرم‌دره به ابهر در اولویت چهار بانده کردن قرار گرفت که بخشی از محور خرم‌دره به صائین‌قلعه با فعالیت‌های صورت گرفته به بهره‌برداری رسیده و ادامه آن نیز در دستور کار قرار دارد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه طول پروژه کمربندی خرم‌دره به ابهر 17 کیلومتر است، تصریح کرد: در حال حاضر سه پیمانکار در این پروژه مشغول فعالیت هستند.

وی با بیان این مطلب که علی‌رغم محدودیت منابع اعتباری تلاش خواهیم کرد روند احداث این پروژه با شتاب قابل قبول ادامه یابد، یادآور شد: طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده امیدواریم با وجود تقاطع‌های غیرهم‌سطح در این پروژه عملیات چهار بانده کردن آن در سال 97 به پایان برسد و پروژه مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، مسیر کمربندی خرم‌دره به ابهر یکی از پرترددترین و حادثه‌خیزترین مسیرهای منطقه است که سالانه شاهد تصادفات فراوانی است و افرادی زیادی در این مسیر جان خود را از دست داده‌اند که عضو شورای شهر ابهر و خانواده‌اش نیز از قربانیان این مسیر بودند که امیدواریم با همت مسئولان، عملیات چهار بانده کردن این مسیر هر چه زودتر به اتمام برسد تا مردم با فراغ بال بیشتری در این محور تردد کنند.


انتهای پیام
کمربندی خرم‌دره به ابهر چهار بانده می‌شود